MECZ
02.12.18 | 1. runda klasyf. | Maxence Beauge | Tadija Radovanovic | 6-1, 6-3 | Tunisia F43 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
26.04.00, 23 lat
26.04.00, 23 lat
Maxence Beauge vs. Tadija Radovanovic - Wzajemne mecze
02.12.18 | 1. runda klasyf. | Maxence Beauge | Tadija Radovanovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Tunisia F43 | twarda |
Maxence Beauge form & Tadija Radovanovic form
Maxence Beauge - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Paul Barbier Gazeu | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Maxime Janvier | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Charlie Camus | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 0-2, - Maxence Beauge - krecz | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Alexis Berquier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ilia Simakin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Loann Massard | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Amaury Raynel | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Tom Gentzsch | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Romain Faucon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-6, - Maxence Beauge - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ulises Blanch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Oliver Tarvet | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu |
Tadija Radovanovic - ostatnie mecze
M15 Poitiers - halowa | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yi Ke Li | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 Klasyf. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mateja Stefanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 7-5, 6-76, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 5-7, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Puric | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 3-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Radomir Tomic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Aleksandar Andic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Kravec | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Puljic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 6-77, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Nikola Basic | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Micov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Egor Novikov | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Budva - ceglana | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu |