MECZ
08.04.18 | 2. runda klasyf. | Matvey Minin | Jae-Min Seol | 6-1, 6-2 | Kazakhstan F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Matvey Minin | Jae-Min Seol | |
1. podanie % | 19/39 (49%) | 24/51 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/19 (84%) | 16/24 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/20 (80%) | 8/27 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/51 (53%) | 7/39 (18%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
15.01.90, 34 lat
16549 $
15.01.90, 34 lat
16549 $
Matvey Minin vs. Jae-Min Seol - Wzajemne mecze
08.04.18 | 2. runda klasyf. | Matvey Minin | Jae-Min Seol | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Kazakhstan F3 | ceglana |
Matvey Minin form & Jae-Min Seol form
Matvey Minin - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
31.08.23 1. runda | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Jae-Min Seol - ostatnie mecze
Thailand F7 - twarda | ||||
26.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 3-6, 2-2, - Jae-Min Seol - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Brian Boggs | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jaeyoung Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ki Su Jung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jaewon Jun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Hyeon Il Jung | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Hyeong Jin Cho | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F3 - twarda | ||||
14.05.18 1. runda | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F2 - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Skadarka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Vadim Kutsenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Japan F3 - twarda | ||||
17.03.18 2. runda klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Japan F2 - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Daiki Koga | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F12 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F11 - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F8 - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - ceglana | ||||
29.06.17 2. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.17 1. runda | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 1-0, Dylan Seong-Kwan Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
22.06.17 Ćwierćfinał | vs. Min-Kyu Song | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.17 2. runda | vs. Makoto Ochi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.17 1. runda | vs. Shane Vinsant | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Sang-Woo Noh | 4-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Makoto Ochi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Jaeyoung Park | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
26.04.17 2. runda | vs. Ilya Vasilyev | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.04.17 1. runda | vs. Hyun-Woo Nam | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Yan Sabanin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |