MECZ
26.02.20 | 1. runda | Matvey Khomentovskiy | Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Matvey Khomentovskiy | Filip Bergevi | |
1. podanie % | 37/70 (53%) | 41/79 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/37 (65%) | 19/41 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/33 (55%) | 19/38 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/79 (52%) | 28/70 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/149 (56%) | 66/149 (44%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 5 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Matvey Khomentovskiy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0 | ||
Matvey Khomentovskiy | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-0 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Matvey Khomentovskiy | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40 | ||
5-2 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Matvey Khomentovskiy | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matvey Khomentovskiy | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
6-5 | Filip Bergevi | |
0-0 | ||
Matvey Khomentovskiy | 6-6 | |
7-64 |
2 | ||
0-0 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Filip Bergevi | |
0-0 | ||
Matvey Khomentovskiy | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Filip Bergevi | |
0-0 | ||
5-1 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Matvey Khomentovskiy vs. Filip Bergevi - Wzajemne mecze
26.02.20 | 1. runda | Matvey Khomentovskiy | Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Matvey Khomentovskiy form & Filip Bergevi form
Matvey Khomentovskiy - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Filip Bergevi - ostatnie mecze
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roseto Degli - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.04.22 Półfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.03.22 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |