MECZ
19.08.19 | 1. runda klasyf. | Matvey Khomentovskiy | Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | M15 Moscow | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
04.12.98, 25 lat
04.12.98, 25 lat
Matvey Khomentovskiy vs. Alexey Dubinin - Wzajemne mecze
19.08.19 | 1. runda klasyf. | Matvey Khomentovskiy | Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Moscow | ceglana |
Matvey Khomentovskiy form & Alexey Dubinin form
Matvey Khomentovskiy - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Alexey Dubinin - ostatnie mecze
M15 Azay - halowa | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Marius Portebois | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Luke Cripps | Luke Cripps - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Solal Pont | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. George Gregoriou | 6-3, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Amrutjay Mohanty | 5-7, 0-1, - Alexey Dubinin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Walid Ahouda | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Uriage - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Edouard Villoslada | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Baptiste Rey | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luc Hoeijmans | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mohammad Mahbod | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Stater | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Toman | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Markovic | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Zhan Zheng | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Samyar Elyasi | 1-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Mehdi Rahmani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 0-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Moein Moazam | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Marchetti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Xin Gao | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Timofey Stepanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu |