Rosja
28.12.98, 25 lat
28.12.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Alexey Aleshchev vs. Matvey Khomentovskiy - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Alexey Aleshchev form & Matvey Khomentovskiy form
Alexey Aleshchev - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Dian Nedev | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hank Hill | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Manuel Paniagua | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Toby Martin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Xavier Lawrence | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Jose Matos Fermin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vadym Ursu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Giacomo Revelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Bird | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pavel Verbin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dmytro Shirokyi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Philip Henning | 2-6, 0-3, - Alexey Aleshchev - krecz | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yi Ke Li | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cedric Stanke | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joe Leather | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Federico Salomone | 6-3, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Roy Keegan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Boris Stojanovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ognjen Jagrovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Giammarco Gandolfi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Haralampije Toskic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu |
Matvey Khomentovskiy - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |