MECZ
09.08.17 | 2. runda | Matthias Bachinger | Lorenzo Sonego | 6-3, 6-1 | Italy F25 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Matthias Bachinger | Lorenzo Sonego | |
1. podanie % | 30/51 (59%) | 31/54 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/30 (73%) | 16/31 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/21 (62%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/54 (56%) | 16/51 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/105 (62%) | 40/105 (38%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Matthias Bachinger vs. Lorenzo Sonego - Wzajemne mecze
15.06.19 | 1. runda klasyf. | Matthias Bachinger | Lorenzo Sonego | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Halle | trawiasta |
09.08.17 | 2. runda | Matthias Bachinger | Lorenzo Sonego | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Italy F25 | ceglana |
Matthias Bachinger form & Lorenzo Sonego form
Matthias Bachinger - ostatnie mecze
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Creteil - halowa | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 6-76, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Oradini | 5-7, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.23 Klasyf. | vs. Alessandro Pecci | 6-0, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
22.01.23 2. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Veigy - dywanowa | ||||
15.01.23 Finał | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.23 Półfinał | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.01.23 Ćwierćfinał | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.01.23 2. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Jannik Opitz | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | - | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nicola Rispoli | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vaclav Safranek | 7-66, 1-0, Vaclav Safranek - krecz | szczegóły meczu | |
Lyon - ceglana | ||||
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Gilles Simon | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Matteo Donati | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
18.04.22 Klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
06.01.22 3. runda | vs. Franco Agamenone | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Lorenzo Sonego - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Daniel Evans | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Sumit Nagal | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Pavel Kotov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Grigor Dimitrov | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 7-63, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Daniel Evans | 4-6, 7-68, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 2-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.24 | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Alexander Zverev | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabio Fognini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Marcos Giron | 2-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dominic Thiem | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Alexandre Muller | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Pavel Kotov | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
09.10.23 3. runda | vs. Nicolas Jarry | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.23 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
28.09.23 1. runda | vs. Ugo Humbert | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.23 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu |