Matthew Ebden/Robert Lindstedt vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara 08.01.2019

Matthew Ebden/Robert Lindstedt vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara 08.01.2019 - Sydney International - Sydney - porównanie

MECZ

08.01.191. rundaMatthew Ebden/Robert Lindstedt Luke Bambridge/Jonny O'Mara 7-62, 7-61 Australia Sydney twarda

STATYSTYKA MECZU

7-61

Matthew Ebden
Australia
26.11.87, 31 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Wielka Brytania
21.01.95, 24 lat







Luke Bambridge
Robert Lindstedt
Szwecja
19.03.77, 42 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Wielka Brytania
02.03.95, 24 lat




Jonny O'Mara
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Matthew Ebden/Robert Lindstedt vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara - Wzajemne mecze

08.01.191. rundaMatthew Ebden/Robert LindstedtLuke Bambridge/Jonny O'Mara7-62, 7-61 szczegóły meczuAustralia Sydney twarda

Matthew Ebden/Robert Lindstedt - ostatnie mecze

USA Newport - trawiasta
19.07.19
Ćwierćfinał
vs. Marcus Daniell/Leander Paes4-6, 7-5, 12-14 porażkaszczegóły meczu
17.07.19
1. runda
vs. Alexander Bublik/Denis Istomin7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Switzerland Geneva - ceglana
25.05.19
Finał
vs. Oliver Marach/Mate Pavic4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
23.05.19
Półfinał
vs. Philipp Oswald/Divij Sharan6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
22.05.19
Ćwierćfinał
vs. Christian Garin/Juan Ignacio Londero Christian Garin/Juan Ignacio Londero/Jonny O'Mara - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
19.05.19
1. runda
vs. Austin Krajicek/Artem Sitak6-3, 7-69 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
17.01.19
1. runda
vs. Steve Johnson/Denis Kudla5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Sydney - twarda
09.01.19
Ćwierćfinał
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah3-6, 6-71 porażkaszczegóły meczu
08.01.19
1. runda
vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara7-62, 7-61 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden Stockholm - halowa
19.10.18
Ćwierćfinał
vs. Marcus Daniell/Wesley Koolhof7-63, 2-6, 9-11 porażkaszczegóły meczu
17.10.18
1. runda
vs. Markus Eriksson/Andre Goransson6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu

Luke Bambridge/Jonny O'Mara - ostatnie mecze

United Kingdom London - trawiasta
03.07.19
1. runda
vs. Raven Klaasen/Michael Venus5-7, 6-73, 4-6 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Eastbourne - trawiasta
24.06.19
1. runda
vs. Daniel Evans/Lloyd Glasspool7-68, 4-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
17.06.19
1. runda
vs. Bob Bryan/Mike Bryan6-71, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Stuttgart - trawiasta
13.06.19
Ćwierćfinał
vs. Nick Kyrgios/Matt Reid3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.06.19
1. runda
vs. Matteo Berrettini/Marton Fucsovics3-6, 6-3, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - ceglana
28.05.19
1. runda
vs. Ken Skupski/Neal Skupski1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
France Lyon - ceglana
24.05.19
Półfinał
vs. Ivan Dodig/Edouard Roger-Vasselin1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
22.05.19
Ćwierćfinał
vs. Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
19.05.19
1. runda
vs. Mikhail Kukushkin/Joran Vliegen6-4, 3-6, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal Estoril - ceglana
05.05.19
Finał
vs. Jeremy Chardy/Fabrice Martin5-7, 6-73 porażkaszczegóły meczu
03.05.19
Półfinał
vs. Gerard Granollers/Marc Lopez6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
01.05.19
Ćwierćfinał
vs. Leonardo Mayer/Joao Sousa6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
29.04.19
1. runda
vs. Dusan Lajovic/Nenad Zimonjic5-7, 6-0, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Hungary Budapest - ceglana
25.04.19
Ćwierćfinał
vs. Kevin Krawietz/Andreas Mies6-3, 4-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
24.04.19
1. runda
vs. Santiago Gonzalez/Matwe Middelkoop3-6, 6-3, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Sarasota Challenger - ceglana
21.04.19
Finał
vs. Martin Cuevas/Paolo Lorenzi6-75, 6-76 porażkaszczegóły meczu
20.04.19
Półfinał
vs. Nathaniel Lammons/Aisam Qureshi6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
18.04.19
Ćwierćfinał
vs. Alex Lawson/Peter Polansky6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
17.04.19
1. runda
vs. Tennys Sandgren/James Ward6-2, 3-6, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Houston - ceglana
09.04.19
1. runda
vs. Taylor Harry Fritz/Reilly Opelka3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Brazil Sao Paulo - ceglana
02.03.19
Finał
vs. Federico Delbonis/Maximo Gonzalez4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
01.03.19
Półfinał
vs. Thomaz Bellucci/Rogerio Dutra Da Silva3-6, 6-4, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
27.02.19
Ćwierćfinał
vs. Sander Gille/Joran Vliegen6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
25.02.19
1. runda
vs. Hugo Dellien/Guido Pella6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Brazil Rio de - ceglana
21.02.19
Ćwierćfinał
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
20.02.19
1. runda
vs. Thiago Moura Monteiro/Fernando Romboli2-6, 6-3, 13-11 zwycięstwoszczegóły meczu
USA New York - halowa
14.02.19
Ćwierćfinał
vs. Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi7-61, 4-6, 5-10 porażkaszczegóły meczu
13.02.19
1. runda
vs. Denys Molchanov/Igor Zelenay6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France Montpellier - halowa
09.02.19
Półfinał
vs. Benjamin Bonzi/Antoine Hoang4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
06.02.19
Ćwierćfinał
vs. Hugo Nys/Denis Shapovalov3-6, 7-5, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
<