Matthew Ebden/Robert Lindstedt vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara 08.01.2019

Matthew Ebden/Robert Lindstedt vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara 08.01.2019 - Sydney International - Sydney - porównanie

MECZ

08.01.191. rundaMatthew Ebden/Robert Lindstedt Luke Bambridge/Jonny O'Mara 7-62, 7-61 Australia Sydney twarda

STATYSTYKA MECZU

7-61

Matthew Ebden
Australia
26.11.87, 31 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Wielka Brytania
21.01.95, 24 lat







Luke Bambridge
Robert Lindstedt
Szwecja
19.03.77, 41 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Wielka Brytania
02.03.95, 23 lat




Jonny O'Mara
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Matthew Ebden/Robert Lindstedt vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara - Wzajemne mecze

08.01.191. rundaMatthew Ebden/Robert LindstedtLuke Bambridge/Jonny O'Mara7-62, 7-61 szczegóły meczuAustralia Sydney twarda

Matthew Ebden/Robert Lindstedt - ostatnie mecze

Australia Melbourne - twarda
17.01.19
1. runda
vs. Steve Johnson/Denis Kudla5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Sydney - twarda
09.01.19
Ćwierćfinał
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah3-6, 6-71 porażkaszczegóły meczu
08.01.19
1. runda
vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara7-62, 7-61 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden Stockholm - halowa
19.10.18
Ćwierćfinał
vs. Marcus Daniell/Wesley Koolhof7-63, 2-6, 9-11 porażkaszczegóły meczu
17.10.18
1. runda
vs. Markus Eriksson/Andre Goransson6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu

Luke Bambridge/Jonny O'Mara - ostatnie mecze

Australia Melbourne - twarda
16.01.19
1. runda
vs. Marius Copil/Marton Fucsovics6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Sydney - twarda
08.01.19
1. runda
vs. Matthew Ebden/Robert Lindstedt6-72, 6-71 porażkaszczegóły meczu
India Pune - twarda
05.01.19
Finał
vs. Rohan Bopanna/Divij Sharan3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
03.01.19
Półfinał
vs. Gerard Granollers/Marcel Granollers6-4, 3-6, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
02.01.19
Ćwierćfinał
vs. N.Sriram Balaji/Arjun Kadhe7-65, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
31.12.18
1. runda
vs. Purav Raja/Ramkumar Ramanathan7-64, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden Stockholm - halowa
21.10.18
Finał
vs. Marcus Daniell/Wesley Koolhof7-5, 7-68 zwycięstwoszczegóły meczu
19.10.18
Półfinał
vs. Simone Bolelli/Ivan Dodig6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
18.10.18
Ćwierćfinał
vs. Ken Skupski/Neal Skupski6-4, 6-77, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
17.10.18
1. runda
vs. Taro Daniel/Maximilian Marterer6-4, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Ortisei Challenger - halowa
11.10.18
Półfinał
vs. Sander Gille/Joran Vliegen7-64, 6-73, 6-10 porażkaszczegóły meczu
10.10.18
Ćwierćfinał
vs. Stefano Napolitano/Jannik Sinner Stefano Napolitano/Jannik Sinner - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
09.10.18
1. runda
vs. Fabrice Martin/Julian Ocleppo6-3, 6-76, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
France Orleans Challenger - halowa
30.09.18
Finał
vs. Yannick Maden/Tristan-Samuel Weissborn6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
29.09.18
Półfinał
vs. Ken Skupski/Neal Skupski6-71, 6-3, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
28.09.18
Ćwierćfinał
vs. Sander Gille/Joran Vliegen6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.09.18
1. runda
vs. Aljaz Bedene/Luca Margaroli6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico Los Cabos - twarda
30.07.18
1. runda
vs. Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela5-7, 6-72 porażkaszczegóły meczu
USA Atlanta - twarda
27.07.18
Ćwierćfinał
vs. Romain Arneodo/Jeremy Chardy2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
23.07.18
1. runda
vs. Marius Copil/Mischa Zverev6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Newport - trawiasta
18.07.18
1. runda
vs. James Cerretani/Leander Paes4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Wimbledon - trawiasta
05.07.18
1. runda
vs. Lukasz Kubot/Marcelo Melo4-6, 3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Eastbourne - trawiasta
29.06.18
Finał
vs. Ken Skupski/Neal Skupski7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
28.06.18
Półfinał
vs. Robert Lindstedt/Edouard Roger-Vasselin6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
27.06.18
Ćwierćfinał
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah3-6, 6-3, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
25.06.18
1. runda
vs. Dominic Inglot/Franko Skugor7-66, 5-7, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Ilkley Challenger - trawiasta
19.06.18
1. runda
vs. N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan6-4, 3-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Nottingham Challenger - trawiasta
13.06.18
1. runda
vs. Frederik Nielsen/Joe Salisbury4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Surbiton Challenger - trawiasta
08.06.18
Finał
vs. Ken Skupski/Neal Skupski7-611, 4-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
07.06.18
Półfinał
vs. Nicholas Monroe/John-Patrick Smith7-5, 3-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
<