MECZ
25.10.20 | 1. runda klasyf. | Matteo Arnaldi | Louroi Martinez | 6-1, 6-4 | M25 Vale | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Matteo Arnaldi vs. Louroi Martinez - Wzajemne mecze
25.10.20 | 1. runda klasyf. | Matteo Arnaldi | Louroi Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Vale | twarda |
Matteo Arnaldi form & Louroi Martinez form
Matteo Arnaldi - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
26.03.24 4. runda | vs. Tomas Machac | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 3. runda | vs. Denis Shapovalov | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Alexander Bublik | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Arthur Fils | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Carlos Alcaraz | 7-65, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Luca Van Assche | 7-66, 7-63 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Ben Shelton | 6-71, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Max Purcell | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Rinky Hijikata | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Alex De Minaur | 3-6, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Adam Walton | 7-65, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Nicolas Jarry | 7-65, 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Roman Safiullin | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Lukas Klein | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Marton Fucsovics | 6-75, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
26.11.23 Rubber 1 | vs. Alexei Popyrin | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-66, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Andrey Rublev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
09.10.23 3. runda | vs. Jeff Wolf | 6-2, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.10.23 2. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.23 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 2. runda | vs. Nicolas Jarry | 7-64, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Jeff Wolf | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 Klasyf. | vs. Aleksandar Vukic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 6-3, 7-612 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
21.09.23 1. runda | vs. Aslan Karatsev | 7-65, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu |
Louroi Martinez - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Justin Engel | 7-61, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 6-0, 10-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carl Labitzke | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Marlon Vankan | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. George Lazarov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Kamran Hanif | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Nielsen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tim Handel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Federico Bove | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Thomas Drayton | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Denis Constantin Spiridon | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Simon Knezevic | 5-7, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jiri Cizek | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Dmitry Popko | 6-3, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Dinko Dinev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ali Yazdani | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Iliyas Maratuly | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.23 2. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Ku Keon Kang | 1-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-2, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Paul Woerner | 7-64, 3-0, Paul Woerner - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-76, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |