MECZ
25.10.14 | 1. runda klasyf. | Matt Seeberger | Olivier Duberville | 6-3, 6-4 | Reunion Island | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Matt Seeberger | Olivier Duberville | |
1. podanie % | 37/53 (70%) | 40/64 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/37 (81%) | 25/40 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 11/24 (46%) |
Zdobyte break-ball | 3/9 (33%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/64 (44%) | 14/53 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 7 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
USA
10.08.84, 39 lat
37163 $
10.08.84, 39 lat
37163 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
05.02.93, 31 lat
05.02.93, 31 lat
Matt Seeberger vs. Olivier Duberville - Wzajemne mecze
25.10.14 | 1. runda klasyf. | Matt Seeberger | Olivier Duberville | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Reunion Island | twarda |
Matt Seeberger form & Olivier Duberville form
Matt Seeberger - ostatnie mecze
Cameroon F2 - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Diego Matos | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Cameroon F1 - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Igor Sao Thiago | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mozambique F2 - twarda | ||||
12.11.18 1. runda | vs. Skyler Butts | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mozambique F1 - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Lance-Pierre Du Toit | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Niklas Johansson | 7-66, 7-64 | szczegóły meczu | |
Lebanon F2 - ceglana | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Roey Tabet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 Klasyf. | vs. Alexander Abou Boutros | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lebanon F1 - ceglana | ||||
23.09.18 Klasyf. | vs. Sabit Suntic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canada F7 - twarda | ||||
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Noe Khlif | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canada F6 - halowa | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ronald Hohmann | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Chaz Doherty | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
USA F23 - twarda | ||||
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jason Seidman | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Youssef Rajia | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
USA F22 - twarda | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maxime Cressy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F20 - twarda | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mcclain Kessler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canada F4 - twarda | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Patrick Kotan | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Dane Dunlap | - | szczegóły meczu | |
Canada F3 - twarda | ||||
21.06.18 2. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Alafia Ayeni | 0-6, 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Austin Hoole | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Shane Nicholls | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Uganda F4 - ceglana | ||||
20.05.18 Klasyf. | vs. Vasisht Cheruku | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Prashanth Selvaraj | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Uganda F1 - ceglana | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ajeet Rai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F2 - twarda | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Franco Feitt | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Mark Oljaca | 6-76, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
12.03.16 1. runda klasyf. | vs. Damon Gooch | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Puebla Challenger - halowa | ||||
05.03.16 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Olivier Duberville - ostatnie mecze
Bordeaux Challenger - ceglana | ||||
13.05.17 1. runda klasyf. | vs. Maxime Hamou | 7-5, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Switzerland F3 - ceglana | ||||
17.08.15 1. runda klasyf. | vs. Dario Huber | 2-6, 6-4, 3-5, - Olivier Duberville - krecz | szczegóły meczu | |
Spain F1 - ceglana | ||||
26.01.15 2. runda klasyf. | vs. Jordi Munoz-Abreu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.01.15 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Reunion Island - twarda | ||||
25.10.14 1. runda klasyf. | vs. Matt Seeberger | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F5 - ceglana | ||||
08.09.14 Klasyf. | vs. Alberto Maria Lombardi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.09.14 1. runda | vs. Marc Garcia-Roman | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F4 - ceglana | ||||
01.09.14 1. runda | vs. Alexander Jakupovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.14 Klasyf. | vs. Fares Elaouani | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - twarda | ||||
18.08.14 1. runda | vs. Bjorn Thomson | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.14 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Billios | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.14 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Trujillo-Soler | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.14 Klasyf. | vs. Alessandro Evangelisti | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F2 - ceglana | ||||
16.06.14 Klasyf. | vs. Thomas Grinberg | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.06.14 2. runda klasyf. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F2 - twarda | ||||
19.05.14 1. runda klasyf. | vs. Pavel Snobel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F1 - twarda | ||||
12.05.14 1. runda klasyf. | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
10.03.14 1. runda klasyf. | vs. Karl Grossey | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
03.03.14 2. runda klasyf. | vs. Ryota Kishi | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F42 - twarda | ||||
02.12.13 2. runda klasyf. | vs. Leonel Videla | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.13 1. runda klasyf. | vs. Alfonso Costa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Spain F41 - twarda | ||||
25.11.13 1. runda klasyf. | vs. Mauricio Marco Benitez Zafra | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.13 2. runda klasyf. | vs. Marko Djokovic | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Spain F40 - dywanowa | ||||
18.11.13 2. runda klasyf. | vs. Miguel Semmler | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F39 - dywanowa | ||||
11.11.13 2. runda klasyf. | vs. Pedro Dominguez Alonso | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F38 - dywanowa | ||||
04.11.13 1. runda klasyf. | vs. Agustin Gonzalez-Martin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - ceglana | ||||
12.08.13 Klasyf. | vs. Maciej Nowak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.13 1. runda | vs. Ramy Kamal Aita | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.13 1. runda klasyf. | vs. Gennady Ushakov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - ceglana | ||||
05.08.13 1. runda klasyf. | vs. Marc Hoppius | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |