MECZ
08.09.19 | 1. runda klasyf. | Matt Mcbride | Tennyson Whiting | 6-4, 6-4 | M15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
USA
16.05.94, 29 lat
16.05.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
22.09.01, 22 lat
14973 $
22.09.01, 22 lat
14973 $
Matt Mcbride vs. Tennyson Whiting - Wzajemne mecze
29.09.19 | Klasyf. | Matt Mcbride | Tennyson Whiting | 6-75, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | M15 Santa | twarda |
08.09.19 | 1. runda klasyf. | Matt Mcbride | Tennyson Whiting | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Matt Mcbride form & Tennyson Whiting form
Matt Mcbride - ostatnie mecze
M15 Cancun - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
11.02.20 2. runda klasyf. | vs. David Volfson | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ricardo David Mayagoitia | 7-65, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Michel Vernier | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Toby D. Boyer | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Gregorio Cordonnier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Yeudy Villar | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 Klasyf. | vs. Tennyson Whiting | 6-75, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Razvan Baiant | 4-6, - Matt Mcbride - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Cristian Rodriguez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ricardo David Mayagoitia | 6-75, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 5-7, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Matias Pomar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Agustin Maria Gascia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tennyson Whiting | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Mendoza | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
13.05.19 Klasyf. | vs. Mousheg Hovhannisyan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ren Nakamura | 6-3, 1-0, Ren Nakamura - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
USA F28 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Uros Petronijevic | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
USA F27 - twarda | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Kevin Lam | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Uganda F4 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Arturs Lazdins | 6-76, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.05.18 Klasyf. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Paras Dahiya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Uganda F3 - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sylvester Emmanuel | 6-0, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uganda F2 - ceglana | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 6-4, 6-710 | szczegóły meczu | |
Uganda F1 - ceglana | ||||
29.04.18 Klasyf. | vs. Dariusz Lipka | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Tennyson Whiting - ostatnie mecze
M15 Orange - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Angel Cabrera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Cortegiani | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Marco Dessi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Koksijde - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Shaw | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Orlando Challenger - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Filippo Baldi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Guatemala - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Taha Baadi | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Luca Moro Almeida | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Carlos David Ramirez Mendez | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Edwardsville - twarda | ||||
19.07.21 1. runda klasyf. | vs. Joshua Howard-Tripp | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
18.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Lazar Markovic | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Jesse Flores | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jonathan Binding | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Russell Henderson | 4-2, Russell Henderson - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Filipe Brandao | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Issei Okamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
17.08.20 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Uryson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Rodolfo Villavicencio Castro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.02.20 2. runda klasyf. | vs. Jett Middleton | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Luis Britto | 0-6, 7-65, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jesse Flores | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |