MECZ
27.07.17 | 2. runda | Mats Moraing | Maxime Pauwels | 2-6, 6-4, 6-1 | Belgium F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mats Moraing | Maxime Pauwels | |
1. podanie % | 39/76 (51%) | 44/78 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/39 (74%) | 22/44 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/37 (46%) | 20/34 (59%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/78 (46%) | 30/76 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/154 (53%) | 72/154 (47%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy | 7 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mats Moraing vs. Maxime Pauwels - Wzajemne mecze
27.07.17 | 2. runda | Mats Moraing | Maxime Pauwels | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Belgium F6 | ceglana |
03.08.16 | 1. runda | Mats Moraing | Maxime Pauwels | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Belgium F8 | ceglana |
Mats Moraing form & Maxime Pauwels form
Mats Moraing - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Henri Squire | - | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Troisdorf Challenger - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
26.05.23 Ćwierćfinał | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
25.05.23 2. runda | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Waco Challenger - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - halowa | ||||
22.02.23 2. runda | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.23 1. runda | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.23 2. runda | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Vilnius Challenger - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.23 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
11.01.23 2. runda | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Maxime Pauwels - ostatnie mecze
M15 Lambermont - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Simon Beaupain | 1-6, - Maxime Pauwels - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Koksijde - ceglana | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Alexis Gautier | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Cedric Stanke | - Maxime Pauwels - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Pablo Carretero | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Eupen - ceglana | ||||
11.09.21 Ćwierćfinał | vs. Mariano Kestelboim | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.21 Półfinał | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.21 2. runda | vs. Maxime Chazal | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.21 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Joppe Van Malderen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Guillaume Jacob | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Maxim Eyers | Maxim Eyers - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
09.11.20 1. runda klasyf. | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-4, - Maxime Pauwels - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Miguel Damas | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.20 Klasyf. | vs. Alejandro Vedri Asensi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Gabriel Petit | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Yvo Panak | 6-4, 6-76, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Paty | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Stefan Seifert | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Remy Bertola | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Oskar Irdoja | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Nevers - halowa | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Maxence Beauge | 6-75, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Luis Faria | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |