MECZ
02.10.17 | 1. runda | Mats Moraing | Ernesto Escobedo | 6-75, 6-3, 6-4 | Monterrey Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mats Moraing | Ernesto Escobedo | |
1. podanie % | 51/89 (57%) | 50/88 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/51 (90%) | 43/50 (86%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 25/38 (66%) | 23/38 (61%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/88 (25%) | 18/89 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/177 (53%) | 84/177 (47%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy | 17 | 19 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mats Moraing | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mats Moraing | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mats Moraing | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mats Moraing | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Mats Moraing | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mats Moraing | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
Mats Moraing | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mats Moraing | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mats Moraing | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mats Moraing | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mats Moraing | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Mats Moraing | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mats Moraing | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mats Moraing | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mats Moraing | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mats Moraing | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mats Moraing vs. Ernesto Escobedo - Wzajemne mecze
02.01.19 | 2. runda | Mats Moraing | Ernesto Escobedo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Playford Challenger | twarda |
02.10.17 | 1. runda | Mats Moraing | Ernesto Escobedo | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Monterrey Challenger | twarda |
Mats Moraing form & Ernesto Escobedo form
Mats Moraing - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Henri Squire | - | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Troisdorf Challenger - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
26.05.23 Ćwierćfinał | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
25.05.23 2. runda | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Waco Challenger - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - halowa | ||||
22.02.23 2. runda | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.23 1. runda | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.23 2. runda | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Vilnius Challenger - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.23 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
11.01.23 2. runda | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Ernesto Escobedo - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 7-63, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ryan Dickerson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Antreas Djakouris | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 7-67, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jordan Thompson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
04.02.24 | vs. August Holmgren | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Elmer Moller | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Orlando Luz | 7-67, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Max Houkes | 6-3, 4-3, Max Houkes - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Shinji Hazawa | 6-5, - Ernesto Escobedo - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. James Kent Trotter | 6-2, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Zapopan - ceglana | ||||
13.10.23 Półfinał | vs. Ignacio Buse | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ryan Seggerman | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Ryuhei Azuma | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Oliver Crawford | 4-6, 1-2, - Ernesto Escobedo - krecz | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Denis Kudla | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Enzo Couacaud | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Bernard Tomic | 6-3, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Justin Boulais | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
17.09.23 | vs. Yi Zhou | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.09.23 | vs. Rigele Te | 6-1, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-3, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Colin Markes | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |