MECZ
09.11.15 | 1. runda | Mats Moraing | Ben Patael | 6-4, 2-6, 7-5 | Great Britain | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Mats Moraing | Ben Patael | |
1. podanie % | 54/105 (51%) | 75/127 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/54 (74%) | 48/75 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/51 (41%) | 24/52 (46%) |
Zdobyte break-ball | 4/17 (24%) | 4/15 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 55/127 (43%) | 44/105 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/232 (50%) | 116/232 (50%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy | 11 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mats Moraing vs. Ben Patael - Wzajemne mecze
12.05.17 | Półfinał | Ben Patael | Mats Moraing | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | Israel F6 | twarda |
05.05.17 | Ćwierćfinał | Mats Moraing | Ben Patael | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | Israel F5 | twarda |
09.11.15 | 1. runda | Mats Moraing | Ben Patael | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | Great Britain | halowa |
Mats Moraing form & Ben Patael form
Mats Moraing - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Henri Squire | - | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Troisdorf Challenger - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
26.05.23 Ćwierćfinał | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
25.05.23 2. runda | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Waco Challenger - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - halowa | ||||
22.02.23 2. runda | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.23 1. runda | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.23 2. runda | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Vilnius Challenger - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.23 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
11.01.23 2. runda | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Ben Patael - ostatnie mecze
M15 Raanana - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Amit Vales | 7-5, 2-6, - Ben Patael - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Ofek Shimanov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Joshua Luck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Jonathan Baron | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Ivan Denisov | 1-6, 3-4, - Ben Patael - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Indore - twarda | ||||
10.11.22 2. runda | vs. Yunseok Jang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.22 1. runda | vs. Shivank Bhatnagar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Emilio Gomez | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
05.09.22 1. runda | vs. Federico Gaio | 7-65, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
01.09.22 2. runda | vs. Charles Broom | 6-3, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Alastair Gray | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Herzlia - twarda | ||||
14.08.22 Finał | vs. Kazuma Kawachi | 7-62, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Orel Kimhi | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Joshua Paris | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Jordan Hasson | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Maceo Simpson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kfar - twarda | ||||
06.08.22 Finał | vs. Sahar Simon | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.22 Półfinał | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.22 Ćwierćfinał | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-71, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.08.22 2. runda | vs. Preston Brown | Preston Brown - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Jaime Faria | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Filipe Grebentsov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
24.07.22 Finał | vs. Rio Noguchi | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu |