MECZ
16.02.20 | 1. runda klasyf. | Mats Hermans | Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
06.04.96, 27 lat
33666 $
06.04.96, 27 lat
33666 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
01.11.00, 23 lat
10396 $
01.11.00, 23 lat
10396 $
Mats Hermans vs. Obrad Markovski - Wzajemne mecze
16.02.20 | 1. runda klasyf. | Mats Hermans | Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Mats Hermans form & Obrad Markovski form
Mats Hermans - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
24.11.22 1. runda | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.22 Klasyf. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.22 2. runda klasyf. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Koksijde - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.22 Klasyf. | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Basaran Simsek | - | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu |
Obrad Markovski - ostatnie mecze
M15 Palm - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. William Grant | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matthew Segura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Marko Nikolic | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 2-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Viktor Jovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-69, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Aleksa Pisaric | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Skopje Challenger - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Krouzek | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 0-1, - Obrad Markovski - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Danic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Jerko Brkic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Martin Landaluce | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Enrico Baldisserri | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Wien | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan La Cava | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
31.01.23 Klasyf. | vs. Aleksa Mardjonovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |