MECZ
04.02.20 | 2. runda klasyf. | Matic Spec | Fernando Yamacita | 6-4, 7-62 | M15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Matic Spec vs. Fernando Yamacita - Wzajemne mecze
04.02.20 | 2. runda klasyf. | Matic Spec | Fernando Yamacita | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Matic Spec form & Fernando Yamacita form
Matic Spec - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.22 Ćwierćfinał | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.22 2. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.22 1. runda | vs. Francesco Passaro | 4-6, 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.22 1. runda | vs. Christoph Negritu | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.02.22 1. runda | vs. Pietro Marino | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
24.01.22 Klasyf. | vs. Tim Sandkaulen | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ki Lung Ng | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
15.12.21 1. runda | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
07.12.21 1. runda | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.12.21 Ćwierćfinał | vs. Jose Statham | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.21 2. runda | vs. Hillel Rousseau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
27.11.21 Ćwierćfinał | vs. Nam Hoang Ly | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Luka Petrovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.21 1. runda | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Charles Broom | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.21 1. runda | vs. Jesse Flores | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Sho Shimabukuro | 6-74, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Jack Gibbens | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
08.10.21 2. runda | vs. Jesse Flores | 7-65, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Victor Lilov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.21 1. runda | vs. Ivar Aramburu Contreras | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
05.09.21 Finał | vs. Timo Stodder | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.21 Półfinał | vs. Omar Giacalone | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.21 Ćwierćfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.09.21 2. runda | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Fernando Yamacita - ostatnie mecze
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Belem - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Federico Bondioli | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Francesco Liucci | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Luca Castagnola | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Mogi - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Bruno Fernandez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Tobias Franco | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
11.03.23 Półfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Valerio Aboian | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-73, 9-11 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Bruno Zarlenga | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Matias Zukas | 6-75, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 Klasyf. | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Stater | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu |