MECZ
04.12.17 | 1. runda | Matias Zukas | Matias Franco Descotte | 7-66, 3-0, - krecz | Chile F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Matias Zukas | Matias Franco Descotte | |
1. podanie % | 42/58 (72%) | 31/53 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/42 (62%) | 19/31 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 9/22 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/53 (47%) | 23/58 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/111 (54%) | 51/111 (46%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Matias Zukas vs. Matias Franco Descotte - Wzajemne mecze
08.09.23 | Ćwierćfinał | Matias Franco Descotte | Matias Zukas | 6-0, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Olavarria | ceglana |
31.08.23 | 2. runda | Matias Franco Descotte | Matias Zukas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Buenos | ceglana |
15.03.23 | 1. runda | Matias Franco Descotte | Matias Zukas | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Anapoima | ceglana |
24.04.22 | 1. runda klasyf. | Matias Franco Descotte | Matias Zukas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Morelos Challenger | twarda |
19.09.21 | 1. runda klasyf. | Matias Zukas | Matias Franco Descotte | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | Ambato Challenger | ceglana |
04.12.17 | 1. runda | Matias Zukas | Matias Franco Descotte | 7-66, 3-0, Matias Franco Descotte - krecz | szczegóły meczu | Chile F3 | ceglana |
Matias Zukas form & Matias Franco Descotte form
Matias Zukas - ostatnie mecze
M25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rabat - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mosquera - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Matias Franco Descotte - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Boca - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 2. runda | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 1. runda | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
04.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 2. runda | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |