MECZ
20.02.17 | 1. runda | Matias Zukas | Lingxi Zhao | 6-3, 6-3 | China F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Matias Zukas | Lingxi Zhao | |
1. podanie % | 36/56 (64%) | 51/74 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/36 (78%) | 31/51 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 6/23 (26%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/74 (50%) | 18/56 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/130 (58%) | 55/130 (42%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
07.01.00, 24 lat
07.01.00, 24 lat
Matias Zukas vs. Lingxi Zhao - Wzajemne mecze
20.02.17 | 1. runda | Matias Zukas | Lingxi Zhao | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | China F2 | ceglana |
Matias Zukas form & Lingxi Zhao form
Matias Zukas - ostatnie mecze
M25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rabat - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mosquera - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Lingxi Zhao - ostatnie mecze
Serbia F3 - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Dejan Katic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Barnaby Smith | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Nebojsa Milenkovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
China F11 - twarda | ||||
20.07.18 Ćwierćfinał | vs. Jie Cui | 3-6, 1-2, - Lingxi Zhao - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.18 2. runda | vs. Aaron Schmid | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Wai Yu Kai | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
China F10 - twarda | ||||
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Yibing Wu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 2. runda | vs. Jianhui Li | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.07.18 1. runda | vs. Xiaoyu He | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F9 - twarda | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 7-62, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Igor Banicevic | 5-0, Igor Banicevic - krecz | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Randjelovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
23.05.18 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 6-76, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 Klasyf. | vs. Luka Puljic | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Stefan Dragovic | 6-1, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Dragan Gajic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Milos Dabic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F16 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Prechtel | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F15 - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Francisco Vittar | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Turkey F14 - ceglana | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Morgan Johansson | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
China F3 - ceglana | ||||
22.01.18 Klasyf. | vs. Jianhui Li | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Mingyuan Yang | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
China F2 - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda | vs. Steven Diez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
China F1 - ceglana | ||||
09.01.18 1. runda | vs. Issei Okamura | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
03.01.18 2. runda | vs. Takuto Niki | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.01.18 1. runda | vs. Pak Long Yeung | 6-76, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.17 Klasyf. | vs. Yutaro Matsuzaki | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.12.17 1. runda klasyf. | vs. Maxence Broville | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |