MECZ
01.08.17 | 1. runda | Mateusz Terczynski | Colin Sinclair | 6-4, 3-6, 7-5 | Belgium F7 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mateusz Terczynski | Colin Sinclair | |
1. podanie % | 53/96 (55%) | 82/107 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/53 (68%) | 49/82 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 25/43 (58%) | 14/25 (56%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/107 (41%) | 35/96 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 105/203 (52%) | 98/203 (48%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Polska
02.03.96, 28 lat
21841 $
02.03.96, 28 lat
21841 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Mateusz Terczynski vs. Colin Sinclair - Wzajemne mecze
01.08.17 | 1. runda | Mateusz Terczynski | Colin Sinclair | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | Belgium F7 | ceglana |
Mateusz Terczynski form & Colin Sinclair form
Mateusz Terczynski - ostatnie mecze
M15 Koszalin - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
31.08.23 1. runda | vs. Maciej Rajski | 2-6, 7-67, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jiri Barnat | 4-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Mikolaj Migdalski | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Filip Kana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Gula | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Timothy Phung | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Trent Bryde | 6-74, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-1, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
08.09.22 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Gabriel Matuszewski | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Adam Jones | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Michal Novansky | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Leo Borg | 3-6, 7-65, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Jan Satral | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - trawiasta | ||||
04.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hamburg - halowa | ||||
17.10.21 Klasyf. | vs. Daniel Little | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tom Clavel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Poprad - ceglana | ||||
05.07.21 Klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 7-65, 11-9 | szczegóły meczu |
Colin Sinclair - ostatnie mecze
Noumea Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Benoit Paire | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Jose Statham | 6-72, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Li Tu | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Hanyi Liu | 6-1, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Markos Kalovelonis | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Leo Borg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Luke Saville | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Casey Hoole | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Derek Pham | 5-1, Derek Pham - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Anton Shepp | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |