MECZ
26.09.16 | 1. runda klasyf. | Mateusz Piatek | Oleg Kurbatov | 6-4, 6-1 | Ukraine F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Polska
03.03.97, 27 lat
03.03.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
09.02.95, 29 lat
09.02.95, 29 lat
Mateusz Piatek vs. Oleg Kurbatov - Wzajemne mecze
26.09.16 | 1. runda klasyf. | Mateusz Piatek | Oleg Kurbatov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Ukraine F5 | twarda |
Mateusz Piatek form & Oleg Kurbatov form
Mateusz Piatek - ostatnie mecze
Ukraine F4 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Nazar Achour | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 0-6, 0-2, - Mateusz Piatek - krecz | szczegóły meczu | |
Poland F7 - ceglana | ||||
13.08.18 Klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Patryk Kosinski | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F6 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jarek Andrzejczak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Poland F4 - ceglana | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Filip Kucbel | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poland F3 - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Patrick Daciek | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Blazej Krzeptowski | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poland F2 - ceglana | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jordi Marse-Vidri | 7-64, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Poland F1 - ceglana | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Roger Rogowski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F15 - twarda | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Oleksander Kyrychenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F14 - twarda | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F13 - twarda | ||||
01.04.18 Klasyf. | vs. Samm Butler | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Vasile Manole | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F46 - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Prashant Sawant | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F45 - ceglana | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Besir Durguti | 4-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Andrei Enache | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F36 - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Andrea Palmese | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Italy F35 - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Harry Lim | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poland F10 - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Bartlomiej Maroszek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Poland F9 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Kamil Stach | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Oleg Kurbatov - ostatnie mecze
Russia F6 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Mnushkin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F13 - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Henrik Traskin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F12 - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Dragan Peric | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Rudolfs Mednis | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F6 - twarda | ||||
26.12.16 1. runda klasyf. | vs. Marut Klaoklang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.12.16 2. runda klasyf. | vs. Pavel Tsoy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F5 - twarda | ||||
19.12.16 1. runda klasyf. | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.12.16 2. runda klasyf. | vs. Jea Moon Lee | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F4 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
14.11.16 Klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Mikko Rouvala | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ukraine F6 - twarda | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.16 2. runda klasyf. | vs. Yuriy Kryvoy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F5 - twarda | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Piatek | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Igor Karpovets | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - ceglana | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - ceglana | ||||
01.06.15 2. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.06.15 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Gorodetsky | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - ceglana | ||||
25.05.15 1. runda klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.15 Klasyf. | vs. Dmitry Kalyuzhny | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
18.08.14 2. runda klasyf. | vs. Vasiliy Kraynikovskiy | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
28.07.14 2. runda klasyf. | vs. Ilia Karelin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.07.14 Klasyf. | vs. Salikh Gilmutdinov | - Oleg Kurbatov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
02.06.14 2. runda klasyf. | vs. Matias Castro | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.06.14 1. runda klasyf. | vs. Philipp Tarpischev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - ceglana | ||||
26.05.14 1. runda | vs. Vladimir Polyakov | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
24.03.14 1. runda klasyf. | vs. Igor Saveljic | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Greece F2 - twarda | ||||
17.03.14 1. runda klasyf. | vs. Levente Godry | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Greece F1 - twarda | ||||
10.03.14 1. runda klasyf. | vs. Petros Chrysochos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |