MECZ
05.08.18 | 2. runda klasyf. | Mateusz Piatek | Bartlomiej Andrzejczak | 6-1, 6-2 | Poland F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Polska
03.03.97, 27 lat
03.03.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
18.01.00, 24 lat
18.01.00, 24 lat
Mateusz Piatek vs. Bartlomiej Andrzejczak - Wzajemne mecze
05.08.18 | 2. runda klasyf. | Mateusz Piatek | Bartlomiej Andrzejczak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Poland F6 | ceglana |
Mateusz Piatek form & Bartlomiej Andrzejczak form
Mateusz Piatek - ostatnie mecze
Ukraine F4 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Nazar Achour | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 0-6, 0-2, - Mateusz Piatek - krecz | szczegóły meczu | |
Poland F7 - ceglana | ||||
13.08.18 Klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Patryk Kosinski | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F6 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jarek Andrzejczak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Poland F4 - ceglana | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Filip Kucbel | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poland F3 - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Patrick Daciek | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Blazej Krzeptowski | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poland F2 - ceglana | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jordi Marse-Vidri | 7-64, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Poland F1 - ceglana | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Roger Rogowski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F15 - twarda | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Oleksander Kyrychenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F14 - twarda | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F13 - twarda | ||||
01.04.18 Klasyf. | vs. Samm Butler | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Vasile Manole | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F46 - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Prashant Sawant | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F45 - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Andrei Enache | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Besir Durguti | 4-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F36 - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Andrea Palmese | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Italy F35 - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Harry Lim | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poland F10 - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Bartlomiej Maroszek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Poland F9 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Kamil Stach | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Bartlomiej Andrzejczak - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gola | 6-73, 6-4, 0-10 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-71, - Bartlomiej Andrzejczak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - halowa | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tobias Smoliner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Nico Hornitschek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Rafael Kis Balazs | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Michal Matuszewski | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Cislo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Mikail Alimli | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Innsbruck - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 5-7, 7-65, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
31.05.22 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Roni Rikkonen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Antonin Bolardt | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Adam Kresina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jakub Novak (2003) | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Jermar | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Grodzisk - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Karol Filar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
15.07.20 1. runda | vs. Karol Krawczynski | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |