MECZ
24.01.18 | 1. runda | Mate Valkusz | Yannick Jankovits | 6-2, 6-2 | Egypt F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mate Valkusz | Yannick Jankovits | |
1. podanie % | 36/52 (69%) | 36/56 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/36 (61%) | 22/36 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/56 (54%) | 19/52 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mate Valkusz vs. Yannick Jankovits - Wzajemne mecze
24.01.18 | 1. runda | Mate Valkusz | Yannick Jankovits | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Egypt F2 | twarda |
08.11.17 | 1. runda | Yannick Jankovits | Mate Valkusz | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Greece F8 | twarda |
Mate Valkusz form & Yannick Jankovits form
Mate Valkusz - ostatnie mecze
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - krecz | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Yannick Jankovits - ostatnie mecze
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Agustin Velotti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Boris Pokotilov | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - dywanowa | ||||
20.11.18 1. runda | vs. Filippo Baldi | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
France F22 - halowa | ||||
19.10.18 Ćwierćfinał | vs. Gregoire Jacq | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.18 2. runda | vs. Paul Cayre | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Samuel Brosset | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F20 - halowa | ||||
06.10.18 Półfinał | vs. Gregoire Jacq | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Remi Boutillier | 6-2, Remi Boutillier - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.18 2. runda | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-1, 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Jonathan Kanar | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-74, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
10.08.18 Ćwierćfinał | vs. Frederico Gil | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.18 2. runda | vs. Miguel Semedo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Luis Afonso Pita | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mick Lescure | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
19.07.18 2. runda | vs. Alexei Popyrin | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Hugo Grenier | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
France F13 - twarda | ||||
09.07.18 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Recanati Challenger - twarda | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
09.06.18 Finał | vs. Peter Kobelt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Półfinał | vs. Ugo Humbert | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.18 Ćwierćfinał | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.18 2. runda | vs. Yankel Zemel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Ram Kapach | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Italy F12 - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Roberto Marcora | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |