MECZ
15.06.18 | Ćwierćfinał | Mate Valkusz | Vit Kopriva | 6-4, 6-1 | Hungary F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mate Valkusz | Vit Kopriva | |
1. podanie % | 30/49 (61%) | 34/56 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/30 (80%) | 17/34 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/19 (79%) | 11/22 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/9 (33%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/56 (50%) | 10/49 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/105 (64%) | 38/105 (36%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Vit Kopriva | |
3-3 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mate Valkusz vs. Vit Kopriva - Wzajemne mecze
06.06.23 | 1. runda | Mate Valkusz | Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Prostejov Challenger | ceglana |
15.06.18 | Ćwierćfinał | Mate Valkusz | Vit Kopriva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Hungary F4 | ceglana |
Mate Valkusz form & Vit Kopriva form
Mate Valkusz - ostatnie mecze
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - krecz | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Vit Kopriva - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
25.09.23 Półfinał | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu |