MECZ
14.08.19 | 1. runda | Mate Valkusz | Martin Dobry | 6-4, 6-1 | M15 Baja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mate Valkusz | Martin Dobry | |
1. podanie % | 32/59 (54%) | 27/46 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/32 (81%) | 14/27 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/27 (41%) | 9/19 (47%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/46 (50%) | 22/59 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/105 (57%) | 45/105 (43%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Martin Dobry | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Martin Dobry | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Martin Dobry | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Martin Dobry | |
0-0 | ||
Mate Valkusz | 5-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Martin Dobry | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Martin Dobry | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Martin Dobry | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Martin Dobry | |
0-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
SÅ‚owacja
21.08.00, 23 lat
21.08.00, 23 lat
Mate Valkusz vs. Martin Dobry - Wzajemne mecze
14.08.19 | 1. runda | Mate Valkusz | Martin Dobry | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Baja | ceglana |
Mate Valkusz form & Martin Dobry form
Mate Valkusz - ostatnie mecze
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - krecz | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Martin Dobry - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matthieu Chambonniere | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Mohammad Alkotop | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Rayen Hermassi | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Panaras | 0-6, 7-62, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Zilina - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Dung Em Oliver Dao | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Roi Ginat | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Roi Ginat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
09.03.21 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alex Ganchev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
24.11.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Lahky | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
24.11.20 Klasyf. | vs. Michal Mikula | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
09.07.20 1. runda | vs. Tomas Liska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Dalibor Svrcina | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Kossek | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Kai Lemstra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alessio Demichelis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Gregorio Lulli | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andrew Alexander Watson | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Jiri Barnat | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jaroslav Sisolak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Baja - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Mate Valkusz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nemanja Subanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Alexander Ovcharov | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Albert Roglan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |