MECZ
11.10.17 | 2. runda | Martins Podzus | Clement Larriere | 6-1, 7-5 | Thailand F8 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Martins Podzus | Clement Larriere | |
1. podanie % | 35/48 (73%) | 29/58 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/35 (86%) | 17/29 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/13 (77%) | 16/29 (55%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/58 (43%) | 8/48 (17%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/106 (61%) | 41/106 (39%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Martins Podzus vs. Clement Larriere - Wzajemne mecze
11.10.17 | 2. runda | Martins Podzus | Clement Larriere | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Thailand F8 | twarda |
Martins Podzus form & Clement Larriere form
Martins Podzus - ostatnie mecze
M25 Pardubice - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zilina - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.21 1. runda | vs. Milos Karol | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Aristotelis Thanos | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kottingbrunn - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Ronan Joncour | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
16.07.21 2. runda | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-75, 5-10 | szczegóły meczu | |
14.07.21 1. runda | vs. Yan Sabanin | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
04.06.21 2. runda | vs. Marat Deviatiarov | Marat Deviatiarov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Matias Zukas | 1-4, - Martins Podzus - krecz | szczegóły meczu | |
03.06.21 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Hanwen Li | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.03.21 Ćwierćfinał | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.21 2. runda | vs. Alessandro Pecci | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.21 1. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 Finał | vs. Paul Jubb | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.21 Półfinał | vs. Robert Strombachs | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Edoardo Eremin | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Omni Kumar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.21 2. runda | vs. Robert Strombachs | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.21 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Jiri Lehecka | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Gijs Brouwer | 2-6, - Martins Podzus - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Terence Atmane | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |
Clement Larriere - ostatnie mecze
M25 Montauban - ceglana | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Florent Bax | 2-6, 0-3, - Clement Larriere - krecz | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexis Klegou | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Toulouse - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Yvo Panak | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Ivan Davydov | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Linus Frost | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.04.19 1. runda | vs. Jules Okala | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Hugo Pontico | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Toulouse - halowa | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Arthur Reymond | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Hillhouse | 2-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.19 Klasyf. | vs. Theo Arribage | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.19 Klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 1-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Orlando Luz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.19 1. runda | vs. Raffaele Giuliano | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.01.19 Klasyf. | vs. Luis Faria | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Procopio | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Pedro Munafo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F12 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
France F14 - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
France F13 - twarda | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Remi Boutillier | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Yunseong Chung | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |