MECZ
11.11.18 | 2. runda klasyf. | Martin Dimitrov | Jack Gibbens | 6-3, 6-4 | Greece F8 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
10.03.97, 27 lat
10.03.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
23.06.97, 26 lat
23.06.97, 26 lat
Martin Dimitrov vs. Jack Gibbens - Wzajemne mecze
11.11.18 | 2. runda klasyf. | Martin Dimitrov | Jack Gibbens | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Greece F8 | twarda |
Martin Dimitrov form & Jack Gibbens form
Martin Dimitrov - ostatnie mecze
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 2. runda klasyf. | vs. Carlo Cataldi | 7-5, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Alexander Vasilev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
04.07.22 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Plamen Milushev | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 Klasyf. | vs. Vlad Stoica | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mark Dragomirov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Calin Manda | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Radoslav Shandarov | 6-75, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.21 Klasyf. | vs. Seita Watanabe | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Moceanu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 6-74, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Zachary Eisinga | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Marco De Rosa | 6-78, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Omar Tarek | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Jack Gibbens - ostatnie mecze
M25 Sunderland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. James Beaven | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 4-6, 7-66, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Eric Morris | 4-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Sheffield - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 Klasyf. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Finn Lester | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Joseph Newman-Billington | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Hugo Coquelin | 5-7, 7-62, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Matthew Beecher | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Noah Merre | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Matthew Rankin | 6-75, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Shrewsbury - halowa | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Llewelyn Bevan | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
24.01.22 Klasyf. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Matthew Beecher | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Bath - halowa | ||||
10.01.22 Klasyf. | vs. Ben Jones | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Billy Blaydes | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Matic Spec | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
06.10.21 Klasyf. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.10.21 2. runda klasyf. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |