MECZ
19.11.19 | Klasyf. | Martin Dimitrov | Admir Kalender | 6-3, 6-1 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
10.03.97, 27 lat
10.03.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
12.01.01, 23 lat
17554 $
12.01.01, 23 lat
17554 $
Martin Dimitrov vs. Admir Kalender - Wzajemne mecze
19.11.19 | Klasyf. | Martin Dimitrov | Admir Kalender | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Martin Dimitrov form & Admir Kalender form
Martin Dimitrov - ostatnie mecze
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 2. runda klasyf. | vs. Carlo Cataldi | 7-5, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Alexander Vasilev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
04.07.22 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Plamen Milushev | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 Klasyf. | vs. Vlad Stoica | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mark Dragomirov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Calin Manda | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Radoslav Shandarov | 6-75, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.21 Klasyf. | vs. Seita Watanabe | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Moceanu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 6-74, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Zachary Eisinga | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Marco De Rosa | 6-78, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Omar Tarek | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Admir Kalender - ostatnie mecze
M15 Bucharest - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Admir Kalender - krecz | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Pawel Juszczak | 5-7, - Admir Kalender - krecz | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Roko Horvat | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
19.05.23 2. runda | vs. Lucas Poullain | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 1. runda | vs. Lukas Palovic | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 1-4, - Admir Kalender - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - halowa | ||||
16.01.23 Klasyf. | vs. Jesse De Jager | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Piatrouski | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Simeon Terziev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Valentin Vanta | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Valentin Royer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
28.08.22 Finał | vs. Roko Horvat | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.22 Półfinał | vs. Domagoj Biljesko | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Adam Jurajda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.22 2. runda | vs. Szymon Kielan | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Maj Premzl | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Gregor Hausberger | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu |