MECZ
03.08.17 | 2. runda | Martin Cuevas | Dragos Constantin Ignat | 6-2, 6-1 | Romania F8 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Martin Cuevas | Dragos Constantin Ignat | |
1. podanie % | 28/47 (60%) | 20/42 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 9/20 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 6/22 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/42 (64%) | 17/47 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
13.02.93, 31 lat
21814 $
13.02.93, 31 lat
21814 $
Martin Cuevas vs. Dragos Constantin Ignat - Wzajemne mecze
03.08.17 | 2. runda | Martin Cuevas | Dragos Constantin Ignat | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Romania F8 | ceglana |
Martin Cuevas form & Dragos Constantin Ignat form
Martin Cuevas - ostatnie mecze
M25 Punta - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Basel | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alan Postay | 7-65, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Sergio Callejon Hernando | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tucuman - ceglana | ||||
25.02.23 Półfinał | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tigre 2 - ceglana | ||||
09.01.23 Klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tigre 1 - ceglana | ||||
02.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gaziantep - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Ilya Snitari | 0-3, - Martin Cuevas - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Girona - ceglana | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Corentin Denolly | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Patrick Maloney | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jakub Paul | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
17.09.22 | vs. Zhizhen Zhang | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.22 | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Jakub Mensik | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.22 2. runda | vs. Marek Gengel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Dragos Constantin Ignat - ostatnie mecze
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Alen Bill | 6-3, 2-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
24.09.23 2. runda klasyf. | vs. Radoslav Shandarov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-77, 0-1, - Dragos Constantin Ignat - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Stefan Simeunovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. David Mizrahi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alin Mihai Fatu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Vadym Konovchuk | 5-7, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
08.09.22 2. runda | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Carlo Cataldi | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Filiberto Fumagalli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Calin Manda | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 0-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 Klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 7-611, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.05.22 2. runda klasyf. | vs. Cristian Magureanu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-3, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Cameron Price | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Alexander Donski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
23.09.21 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Peter Bertran | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |