MECZ
22.06.19 | Półfinał | Martin Beran | Guy Orly Iradukunda | 6-4, 3-6, 7-64 | M15 Harare | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Martin Beran | Guy Orly Iradukunda | |
1. podanie % | 64/110 (58%) | 66/96 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/64 (66%) | 45/66 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 25/46 (54%) | 15/30 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/9 (33%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/96 (38%) | 43/110 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/206 (50%) | 103/206 (50%) |
Double foul | 9 | 5 |
Asy | 7 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martin Beran | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martin Beran | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martin Beran | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martin Beran | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martin Beran | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martin Beran | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martin Beran | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Martin Beran | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martin Beran | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Martin Beran | 0-0 | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martin Beran | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martin Beran | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Martin Beran | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Martin Beran | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martin Beran | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martin Beran | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Martin Beran vs. Guy Orly Iradukunda - Wzajemne mecze
22.06.19 | Półfinał | Martin Beran | Guy Orly Iradukunda | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | M15 Harare | twarda |
Martin Beran form & Guy Orly Iradukunda form
Martin Beran - ostatnie mecze
M15 East - halowa | ||||
22.11.19 2. runda | vs. Cannon Kingsley | 3-5, - Martin Beran - krecz | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Toowoomba - twarda | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-3, - Martin Beran - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Brydan Klein | 3-6, 7-61, 7-67 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jake Delaney | 7-5, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Will Maher | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Jake Delaney | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Dublin - dywanowa | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Millen Hurrion | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Millen Hurrion | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. David Pichler | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. David Pichler | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Paulo Fernandes | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Harare - twarda | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Takanyi Garanganga | 2-6, 0-2, - Martin Beran - krecz | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Simon Yitbarek | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Ansu Bhuyan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Harare - twarda | ||||
23.06.19 Finał | vs. Takanyi Garanganga | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.19 Półfinał | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Lock | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Simon Yitbarek | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Riaan Du Toit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Lefa Ashley Sibanda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Sumit Sarkar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Jared Pratt | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Pozo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canada F7 - twarda | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canada F6 - halowa | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Roy Smith | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. John Drake | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Guy Orly Iradukunda - ostatnie mecze
Kigali 2 - ceglana | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Jacob Brumm | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Emile Hudd | 1-6, 0-4, - Guy Orly Iradukunda - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alex Bulte | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Las - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Trey Hilderbrand | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Creed Skinner | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Oliver Crawford | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Julian Desousa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Stefan Vujic | 6-75, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Seydina Andre | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Karan Singh | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Sven Corbinais | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Raghav Jaisinghani | 5-7, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Robin Bertrand | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Khololwam Montsi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Colin Markes | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Abedallah Shelbayh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.22 2. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |