MECZ
23.08.17 | 2. runda | Marsel Ilhan | Shalva Dzhanashia | 6-2, 6-4 | Belarus F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Marsel Ilhan | Shalva Dzhanashia | |
1. podanie % | 27/58 (47%) | 40/73 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/27 (85%) | 19/40 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/31 (35%) | 13/33 (39%) |
Zdobyte break-ball | 6/22 (27%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/73 (56%) | 24/58 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/131 (57%) | 56/131 (43%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marsel Ilhan vs. Shalva Dzhanashia - Wzajemne mecze
14.09.17 | 2. runda | Marsel Ilhan | Shalva Dzhanashia | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Istanbul Challenger | twarda |
23.08.17 | 2. runda | Marsel Ilhan | Shalva Dzhanashia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Belarus F3 | twarda |
Marsel Ilhan form & Shalva Dzhanashia form
Marsel Ilhan - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Mariano Tammaro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Lorenzo Carboni | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Freek Van Donselaar | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 7-64, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ahmet Atabay | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Marko Maksimovic | 6-712, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Matyas Fuele | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Jesper De Jong | 2-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Omni Kumar | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | - | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kyle Gauci | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Kai Cowcher | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. George Gregoriou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-0, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 5-7, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Alexander Donski | 7-64, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 1-3, - Marsel Ilhan - krecz | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sina Moghimi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Shalva Dzhanashia - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Thomas Faurel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Semen Voronin | 7-65, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
02.02.21 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Cezar Cretu | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Louis Tessa | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Hanyi Liu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Stuart Parker | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Azamat Lukmanov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Timur Maulenov | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Vladimir Korolev | 7-62, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu |