MECZ
02.03.18 | Ćwierćfinał | Markus Eriksson | Peter Goldsteiner | 7-64, 6-3 | Egypt F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Markus Eriksson | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Markus Eriksson | 2-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Markus Eriksson | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Markus Eriksson | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Markus Eriksson | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
4-4 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Markus Eriksson | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Markus Eriksson | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Markus Eriksson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Markus Eriksson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Markus Eriksson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Markus Eriksson | 3-2 | |
4-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Markus Eriksson | 5-2 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
5-3 | Peter Goldsteiner | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Markus Eriksson vs. Peter Goldsteiner - Wzajemne mecze
02.03.18 | Ćwierćfinał | Markus Eriksson | Peter Goldsteiner | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | Egypt F7 | twarda |
19.01.15 | 2. runda | Markus Eriksson | Peter Goldsteiner | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | USA F5 | ceglana |
Markus Eriksson form & Peter Goldsteiner form
Markus Eriksson - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.11.21 Półfinał | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.21 2. runda | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hamburg - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Jonkoping - halowa | ||||
20.09.21 1. runda | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.08.21 1. runda | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
08.08.21 Finał | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.08.21 Półfinał | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Grasse - ceglana | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
18.05.21 1. runda | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
21.04.21 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Peter Goldsteiner - ostatnie mecze
M15 Vienna - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |