MECZ
16.05.17 | 1. runda | Markus Eriksson | Jonathan Stenberg | 6-1, 6-1 | Sweden F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Markus Eriksson | Jonathan Stenberg | |
1. podanie % | 24/46 (52%) | 22/45 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/24 (88%) | 10/22 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 9/23 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/45 (58%) | 14/46 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
21.08.89, 34 lat
21.08.89, 34 lat
Markus Eriksson vs. Jonathan Stenberg - Wzajemne mecze
16.05.17 | 1. runda | Markus Eriksson | Jonathan Stenberg | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Sweden F2 | ceglana |
Markus Eriksson form & Jonathan Stenberg form
Markus Eriksson - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.11.21 Półfinał | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.21 2. runda | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hamburg - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Jonkoping - halowa | ||||
20.09.21 1. runda | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.08.21 1. runda | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
08.08.21 Finał | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.08.21 Półfinał | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Grasse - ceglana | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
18.05.21 1. runda | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
21.04.21 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Jonathan Stenberg - ostatnie mecze
M25 Falun - halowa | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Johannus Monday | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Axel Bergdahl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-2, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Nicolas Kobelt | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Thibaut Gadilhe | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-2, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kalmar - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Michael Minasyan | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Johannes Ingildsen | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Ramer Olofsson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.21 Klasyf. | vs. Leopold Zima | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Christoffer Solberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jonkoping - halowa | ||||
20.09.21 Klasyf. | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Filip Filip Ingemarson | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Jan Zielinski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Edis Nokic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Iiro Vasa | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Leevi Saatela | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Richard Solberg | 4-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Ystad - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Robin Thour | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anton Ornberg | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karlskrona - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. John Harrison Richmond | 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Melker Isaksson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Oslo - halowa | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Yitbarek | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sweden F5 - halowa | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |