MECZ
25.08.16 | Ćwierćfinał | Markos Kalovelonis | Vasko Mladenov | 6-4, 7-64 | Belarus F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Markos Kalovelonis | Vasko Mladenov | |
1. podanie % | 54/82 (66%) | 39/61 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/54 (65%) | 25/39 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/28 (43%) | 9/22 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/61 (44%) | 35/82 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/143 (52%) | 69/143 (48%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 9 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Markos Kalovelonis vs. Vasko Mladenov - Wzajemne mecze
25.08.16 | Ćwierćfinał | Markos Kalovelonis | Vasko Mladenov | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | Belarus F3 | twarda |
Markos Kalovelonis form & Vasko Mladenov form
Markos Kalovelonis - ostatnie mecze
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Francesco Forti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Christos Antonopoulos | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Colin Sinclair | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-71, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nakhon - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Finn Reynolds | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Eric Padgham | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Eric Padgham | 7-62, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 0-3, - Markos Kalovelonis - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
17.02.22 2. runda | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.22 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.22 Klasyf. | vs. N.Sriram Balaji | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.02.22 Klasyf. | vs. Kunal Anand | 6-0, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Cairo - ceglana | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Vasko Mladenov - ostatnie mecze
M15 Burgas - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
13.04.19 Ćwierćfinał | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.19 Klasyf. | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - krecz | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |