MECZ
15.04.19 | 1. runda klasyf. | Marko Vejnovic | Courtney John Lock | 7-69, 6-3 | M25+H Abuja | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Szwecja
14.02.00, 24 lat
14.02.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Zimbabwe
18.10.96, 27 lat
39768 $
18.10.96, 27 lat
39768 $
Marko Vejnovic vs. Courtney John Lock - Wzajemne mecze
15.04.19 | 1. runda klasyf. | Marko Vejnovic | Courtney John Lock | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | M25+H Abuja | twarda |
Marko Vejnovic form & Courtney John Lock form
Marko Vejnovic - ostatnie mecze
M25 Jounieh - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 7-64, 1-2, - Marko Vejnovic - krecz | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Omar Elkadi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 7-64, 6-74, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Oliver Saarinen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Otto Leikola | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ystad - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. August Holmgren | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Oscar Dahlberg | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Fabien Reboul | 0-6, 0-1, - Marko Vejnovic - krecz | szczegóły meczu | |
15.04.19 Klasyf. | vs. Arnaud Sewanou | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Courtney John Lock | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
09.04.19 1. runda | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Dominic Spicer | 6-2, 1-6, 3-2, - Marko Vejnovic - krecz | szczegóły meczu | |
Tunisia F41 - twarda | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Bellalouna | 6-70, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F11 - twarda | ||||
03.07.18 2. runda klasyf. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Joao Ferreira 2002 | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Portugal F10 - twarda | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Stefan Petrovic | 6-2, 1-6, 1-3, - Marko Vejnovic - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Maximiliano Roman Mayorga | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F20 - twarda | ||||
20.05.18 Klasyf. | vs. Ren Nakamura | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Rajendra Kedam | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F19 - twarda | ||||
16.05.18 1. runda | vs. Anis Ghorbel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F18 - twarda | ||||
06.05.18 Klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-75, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
Tunisia F17 - twarda | ||||
02.05.18 1. runda | vs. Naoki Takeda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 Klasyf. | vs. Tommaso Spelta | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Louis Lechevretel | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F16 - twarda | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Victor Ouvrard | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F2 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ruben Konings | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Greece F1 - twarda | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Athanasios Spyropoulos | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Egypt F6 - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Stephan Gerritsen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Courtney John Lock - ostatnie mecze
Kigali 2 - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Florent Bax | 5-7, 3-4, - Courtney John Lock - krecz | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Schachter | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Izan Almazan Valiente | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Hujo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
21.11.22 Klasyf. | vs. Matias Zukas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Victor Nunez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ambato Challenger - ceglana | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 7-65, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Patricio Alvarado | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Ibague - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Cayetano March | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Juan David Robayo Arias | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Jhoan Sebastian Vaquero | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Camilo Andres Gonzalez Torres | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mungia - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oran - ceglana | ||||
25.05.22 2. runda | vs. Mirko Martinez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 1. runda | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Oran - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Vicente Oliver Moratalla | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Saketh-Sai Myneni | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom Challenger - twarda | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Justin Butsch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Austin Rapp | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Ibrahim Kibet Yego | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Kelsey Stevenson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Timur Kiuamov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |