MECZ
01.08.19 | 2. runda | Marko Miladinovic | Vadym Ursu | 6-0, 4-2, - krecz | M15 Novi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marko Miladinovic | Vadym Ursu | |
1. podanie % | 18/34 (53%) | 19/40 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/18 (83%) | 11/19 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/16 (81%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/40 (58%) | 6/34 (18%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/74 (69%) | 23/74 (31%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
3-0 | Vadym Ursu | |
0-0 | ||
Marko Miladinovic | 4-0 | |
5-0 | Vadym Ursu | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Vadym Ursu | |
Marko Miladinovic | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Marko Miladinovic | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Marko Miladinovic | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-15 | ||
Marko Miladinovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 |
3 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marko Miladinovic vs. Vadym Ursu - Wzajemne mecze
01.08.19 | 2. runda | Marko Miladinovic | Vadym Ursu | 6-0, 4-2, Vadym Ursu - krecz | szczegóły meczu | M15 Novi | ceglana |
Marko Miladinovic form & Vadym Ursu form
Marko Miladinovic - ostatnie mecze
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksa Mardjonovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Khazime | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Veljko Krstic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Roggero | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
26.07.22 Klasyf. | vs. Petr Nesterov | 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Dejan Katic | Dejan Katic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Tadeas Paroulek | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
29.07.21 2. runda | vs. Luciano Darderi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Lazar Milicevic | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Belgrade - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Ronan Joncour | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Oscar Moraing | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
13.05.21 1. runda | vs. Peter Fajta | 7-5, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Belgrade - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belgrade Challenger - ceglana | ||||
12.04.21 1. runda | vs. Taro Daniel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.21 1. runda | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.02.21 2. runda | vs. Marek Gengel | - | szczegóły meczu | |
10.02.21 1. runda | vs. Jack Pinnington Jones | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.21 Klasyf. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Seita Watanabe | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-65, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Martins Podzus | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.02.21 Klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ken Onishi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Francesco Passaro | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.11.20 2. runda | vs. Alessandro Bega | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu |
Vadym Ursu - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Ethan Quinn | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Noah Rubin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Diogo Marques | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Evgeny Philippov | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Bor Artnak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Tim Ruehl | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandr Binda | 6-74, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |