MECZ
04.02.18 | 2. runda klasyf. | Marinko Matosevic | Ken Onishi | 6-4, 6-0 | Launceston Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Marinko Matosevic | Ken Onishi | |
1. podanie % | 37/48 (77%) | 33/47 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/37 (76%) | 18/33 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/11 (64%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/47 (53%) | 13/48 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ken Onishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marinko Matosevic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Ken Onishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marinko Matosevic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ken Onishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marinko Matosevic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Ken Onishi | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marinko Matosevic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ken Onishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marinko Matosevic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ken Onishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marinko Matosevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ken Onishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marinko Matosevic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Ken Onishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marinko Matosevic | 5-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marinko Matosevic vs. Ken Onishi - Wzajemne mecze
04.02.18 | 2. runda klasyf. | Marinko Matosevic | Ken Onishi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Launceston Challenger | twarda |
Marinko Matosevic form & Ken Onishi form
Marinko Matosevic - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
25.02.18 Klasyf. | vs. Christian Harrison | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Luke Bambridge | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
19.02.18 1. runda | vs. Cristian Garin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Launceston Challenger - twarda | ||||
07.02.18 2. runda | vs. Alexander Sarkissian | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.18 1. runda | vs. Brydan Klein | 6-4, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Renta Tokuda | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Ken Onishi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Burnie Challenger - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.18 1. runda klasyf. | vs. Dennis Novikov | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
05.01.18 Ćwierćfinał | vs. Brayden Schnur | 7-64, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.01.18 2. runda | vs. Tobias Kamke | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.01.18 1. runda | vs. Daniil Medvedev | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.18 Klasyf. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.12.17 2. runda klasyf. | vs. Harry Bourchier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.12.17 1. runda klasyf. | vs. Nathan Eshmade | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Matthew Ebden | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Pol Wattanakul | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.17 2. runda klasyf. | vs. Vadym Ursu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Stephane Robert | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.11.17 2. runda klasyf. | vs. James Kent Trotter | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.17 1. runda klasyf. | vs. Yuki Mochizuki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.10.17 2. runda klasyf. | vs. Yuanfeng Li | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ho Chi - twarda | ||||
26.10.17 2. runda | vs. Mikhail Youzhny | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda | vs. Linh Giang Trinh | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ningboo Challenger - twarda | ||||
19.10.17 2. runda | vs. Taro Daniel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ken Onishi - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Zsombor Velcz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Taisei Ichikawa | 3-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Marko Miladinovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
27.01.21 1. runda | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.01.21 Klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.21 2. runda klasyf. | vs. Maikel De Boes | 6-4, 3-6, 18-16 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Simon Beaupain | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Hady El Kordy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Amr Elsayed | 6-4, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Artem Zharkov | 1-0, Artem Zharkov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Makoto Ochi | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Te - twarda | ||||
31.12.19 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
06.11.19 2. runda | vs. Luke Saville | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Han-Chih Lin | 7-63, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Hao-Hsiang Liao | 6-77, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ju-Hae Moon | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Cing-Yang Meng | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Seunghun Shin | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Suk Ann | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Oh-Hee Kwon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sin Woo Lee | 6-1, 6-76, 10-1 | szczegóły meczu | |
03.06.19 Klasyf. | vs. Young Seok Lee | 7-66, 2-0, Young Seok Lee - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Nicolas Bianchi | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |