MECZ
17.02.20 | Klasyf. | Mariano Navone | Boruch Skierkier | 6-2, 6-2 | M25 Punta | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mariano Navone | Boruch Skierkier | |
1. podanie % | 29/48 (60%) | 30/51 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/29 (86%) | 15/30 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/19 (47%) | 10/21 (48%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/51 (51%) | 14/48 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Boruch Skierkier | |
0-0, 30-0 | ||
Mariano Navone | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Boruch Skierkier | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mariano Navone | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Boruch Skierkier | |
0-0 | ||
Mariano Navone | 4-1 | |
5-1 | Boruch Skierkier | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mariano Navone | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Boruch Skierkier | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mariano Navone | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Boruch Skierkier | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-0 | Boruch Skierkier | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mariano Navone | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Boruch Skierkier | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Mariano Navone | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
24.08.00, 23 lat
24.08.00, 23 lat
Mariano Navone vs. Boruch Skierkier - Wzajemne mecze
17.02.20 | Klasyf. | Mariano Navone | Boruch Skierkier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Punta | ceglana |
14.10.19 | Klasyf. | Mariano Navone | Boruch Skierkier | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Mariano Navone form & Boruch Skierkier form
Mariano Navone - ostatnie mecze
Rio de - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Sebastian Baez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Cameron Norrie | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Joao Fonseca | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Yannick Hanfmann | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Federico Coria | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Luciano Darderi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 Klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
21.01.24 Finał | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Edoardo Lavagno | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Gonzalo Bueno | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
12.11.23 Finał | vs. Luciano Darderi | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Francisco Comesana | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Guido Andreozzi | 6-2, 2-2, Guido Andreozzi - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Federico Coria | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
21.10.23 Finał | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Półfinał | vs. Thiago Moura Monteiro | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Francisco Comesana | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alex Barrena | 6-77, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
15.10.23 Finał | vs. Federico Coria | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Luciano Darderi | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Boruch Skierkier - ostatnie mecze
M25 Hurlingham - ceglana | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Geronimo Marcolini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
25.02.20 2. runda klasyf. | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bianchi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maldonado - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Rodrigo Arus | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Francisco Gil Rodriguez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 6-3, 3-0, Niccolo Inserra - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.19 2. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Edoardo Zanada | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kasper Elsvad | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Marino | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lambare - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Andre Miele | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Javier Naser | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Carlos Rios | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |