MECZ
18.10.19 | Ćwierćfinał | Mariano Kestelboim | Federico Zeballos | 6-2, 6-3 | M15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mariano Kestelboim | Federico Zeballos | |
1. podanie % | 40/44 (91%) | 49/83 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/40 (75%) | 30/49 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/4 (100%) | 14/34 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/15 (27%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/83 (47%) | 10/44 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/127 (57%) | 54/127 (43%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 0 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mariano Kestelboim | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Federico Zeballos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mariano Kestelboim | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Federico Zeballos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Mariano Kestelboim | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Federico Zeballos | |
Mariano Kestelboim | 4-2 | |
5-2 | Federico Zeballos | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Mariano Kestelboim | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Federico Zeballos | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mariano Kestelboim | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Federico Zeballos | |
0-0 | ||
Mariano Kestelboim | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Federico Zeballos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mariano Kestelboim | 4-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
4-3 | Federico Zeballos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mariano Kestelboim | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mariano Kestelboim vs. Federico Zeballos - Wzajemne mecze
15.02.20 | Ćwierćfinał | Mariano Kestelboim | Federico Zeballos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Lima | ceglana |
18.10.19 | Ćwierćfinał | Mariano Kestelboim | Federico Zeballos | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Mariano Kestelboim form & Federico Zeballos form
Mariano Kestelboim - ostatnie mecze
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - krecz | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
26.02.24 Finał | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
03.11.23 2. runda | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Federico Zeballos - ostatnie mecze
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 3-4, - Federico Zeballos - krecz | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Akira Santillan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Luis David Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Damien Wenger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jakub Paul | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Kasidit Samrej | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Dan Added | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Jose Pereira | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Donski | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-72, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
28.05.22 Półfinał | vs. Alex Knaff | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |