MECZ
15.07.18 | 2. runda klasyf. | Marek Semjan | Edward Hubner | 6-2, - krecz | Austria F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
27.04.98, 25 lat
27.04.98, 25 lat
Marek Semjan vs. Edward Hubner - Wzajemne mecze
15.07.18 | 2. runda klasyf. | Marek Semjan | Edward Hubner | 6-2, Edward Hubner - krecz | szczegóły meczu | Austria F3 | ceglana |
Marek Semjan form & Edward Hubner form
Marek Semjan - ostatnie mecze
M15 Bratislava - ceglana | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Janos Fekete | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jakub Katuch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Eric Morris | 7-65, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Dominik Recek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 1-3, - Marek Semjan - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Leopold Zima | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anurag Agarwal | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Dimitriy Voronin | 5-7, 0-3, - Marek Semjan - krecz | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Michal Selecky | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Martins Podzus | 0-1, - Marek Semjan - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Zdenek Derkas | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Lenny Hampel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Roger Rogowski | 2-6, - Marek Semjan - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Balatonalmadi - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Gabor Borsos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gyula - ceglana | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Martins Rocens | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.19 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.19 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Jakob Aichhorn | 1-4, - Marek Semjan - krecz | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
13.03.19 2. runda | vs. Michiel De Krom | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Edward Hubner - ostatnie mecze
M15 Warmbad - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Lucas Krainer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Maximilian Homberg | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.05.22 2. runda klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Marlon Vankan | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-71, 2-10 | szczegóły meczu | |
M25 Budapest - ceglana | ||||
27.09.21 Klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Botond Kisantal | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Matic Dimic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Antonio Massara | 1-4, - Edward Hubner - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 6-76, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Michel Vernier | 7-5, 0-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-75, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Savelev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Peter Fajta | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 Klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Peter Nad | 6-4, 6-75, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Milos Karol | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.21 2. runda klasyf. | vs. Davide Galoppini | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Nicolae Frunza | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Benedikt Emesz | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |