MECZ
17.06.19 | 1. runda klasyf. | Marek Gengel | Patrik Stepanic | 6-2, 6-3 | M15 Balatonalmadi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
16.08.00, 23 lat
16.08.00, 23 lat
Marek Gengel vs. Patrik Stepanic - Wzajemne mecze
17.06.19 | 1. runda klasyf. | Marek Gengel | Patrik Stepanic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Balatonalmadi | ceglana |
Marek Gengel form & Patrik Stepanic form
Marek Gengel - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ben Jones | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Niklas Schell | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Valentin Royer | 6-72, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Pavlos Tsitsipas | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Max Benaim | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Evangelos Kypriotis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Patrik Stepanic - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Admir Kalender | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Hao Yuan Ng | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Francesco Cardinale | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Matteo Lugari | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Admir Kalender | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 7-5, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Vinay Kumar T | 6-3, 5-5, - Patrik Stepanic - krecz | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Matyas Cerny | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mihailo Popovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikola Piper | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Humberto Lopez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Balatonalmadi - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gaspar Zimbrek-Turkovic | 6-0, 6-74, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Samuel Bothwell | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 5-7, 7-65, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Mike Urbanija | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F2 - ceglana | ||||
10.03.18 | vs. Ahmed Chaudary | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu |