MECZ
19.05.17 | Ćwierćfinał | Marcos Giron | Jose Statham | 7-63, 7-66 | China F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Marcos Giron | Jose Statham | |
1. podanie % | 62/85 (73%) | 73/89 (82%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/62 (77%) | 52/73 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/23 (43%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 1/8 (13%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/89 (35%) | 27/85 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/174 (51%) | 85/174 (49%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 11 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marcos Giron vs. Jose Statham - Wzajemne mecze
21.01.18 | 2. runda klasyf. | Marcos Giron | Jose Statham | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Newport Beach | twarda |
19.05.17 | Ćwierćfinał | Marcos Giron | Jose Statham | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | China F7 | twarda |
09.11.15 | Ćwierćfinał | Jose Statham | Marcos Giron | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | Australia F10 | twarda |
03.11.15 | 1. runda | Marcos Giron | Jose Statham | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Canberra Challenger | twarda |
Marcos Giron form & Jose Statham form
Marcos Giron - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Dominik Koepfer | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Casper Ruud | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Taro Daniel | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Taylor Harry Fritz | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Patrick Kypson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 6-0, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Emilio Nava | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
11.02.24 Finał | vs. Tommy Paul | 6-73, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Adrian Mannarino | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Frances Tiafoe | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Max Purcell | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Jack Draper | 4-6, 6-3, 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-2, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ugo Humbert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 Klasyf. | vs. Dusan Lajovic | 7-5, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Koepfer | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ugo Humbert | 3-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Ben Shelton | 7-62, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Felix Auger Aliassime | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Casper Ruud | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Yoshihito Nishioka | 7-614, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
07.10.23 2. runda | vs. Jannik Sinner | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
30.09.23 2. runda | vs. Dominic Thiem | 3-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Stan Wawrinka | 6-76, 7-64, 7-66 | szczegóły meczu |
Jose Statham - ostatnie mecze
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Gonzalez Benitez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Colin Sinclair | 7-62, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Toshihide Matsui | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jayden Court | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Li Tu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
27.09.23 Klasyf. | vs. Jurij Rodionov | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 1-0, Kimmer Coppejans - krecz | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Nick Chappell | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jiang Yi Qing | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Li Tu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Adria Soriano Barrera | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Kamrowski | 6-77, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Sidharth Rawat | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Yanki Erel | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |