MECZ
26.08.19 | 2. runda klasyf. | Marco Zocastello | Esteban Bruna | 6-3, 4-6, 10-8 | M15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Szwajcaria
30.04.96, 27 lat
30.04.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chile
19.01.95, 29 lat
22108 $
19.01.95, 29 lat
22108 $
Marco Zocastello vs. Esteban Bruna - Wzajemne mecze
26.08.19 | 2. runda klasyf. | Marco Zocastello | Esteban Bruna | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Marco Zocastello form & Esteban Bruna form
Marco Zocastello - ostatnie mecze
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Maciej Rajski | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Francesco Cardinale | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Loic Ratsaratany | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Fraj | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hastings | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Marco Miceli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Kenneth Raisma | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kabir Gupta | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Uladzislau Zhuk | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Marco Mosciatti | 2-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Lambermont - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Humberto Lopez | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Vitalii Shcherba | 7-65, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tanger - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tom Pisane | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 Klasyf. | vs. Jean Thirouin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Luke Issajenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
15.10.18 2. runda klasyf. | vs. Luca Staeheli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Himansu Sagar | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Pierre Delage | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Esteban Bruna - ostatnie mecze
M15 Concepcion - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maximo Oberto Calleri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Alejandro Bancalari | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Brandon Perez | 7-66, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valentino Grippo | 6-0, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
02.11.23 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Valentin Basel | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 1-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amador Salazar | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rocco Valente | 4-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Agustin Mastri | 6-78, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Marcus Walters | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Axel Garcian | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 2. runda klasyf. | vs. Noah Merre | 6-1, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zian Vanderstappen | Zian Vanderstappen - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Luis Britto | 6-1, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Pavel Kelo | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Teodor Lefter | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Uslar - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Christoph Negritu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Jannik Opitz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 7-67, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Brosset | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Calin Manda | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |