MECZ
12.09.20 | 1. runda klasyf. | Marco Cecchinato | Egor Gerasimov | 6-2, 5-7, 6-3 | Rome | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marco Cecchinato | Egor Gerasimov | |
1. podanie % | 60/100 (60%) | 64/101 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/60 (68%) | 45/64 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 25/40 (63%) | 12/37 (32%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 2/10 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/101 (44%) | 34/100 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 110/201 (55%) | 91/201 (45%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 6 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Marco Cecchinato | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marco Cecchinato | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marco Cecchinato | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marco Cecchinato | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Marco Cecchinato | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marco Cecchinato | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marco Cecchinato | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marco Cecchinato | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marco Cecchinato | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marco Cecchinato | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
5-7 |
3 | ||
Marco Cecchinato | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marco Cecchinato | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marco Cecchinato | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marco Cecchinato | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Marco Cecchinato | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marco Cecchinato vs. Egor Gerasimov - Wzajemne mecze
08.05.21 | 1. runda klasyf. | Marco Cecchinato | Egor Gerasimov | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Rome | ceglana |
12.09.20 | 1. runda klasyf. | Marco Cecchinato | Egor Gerasimov | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | Rome | ceglana |
Marco Cecchinato form & Egor Gerasimov form
Marco Cecchinato - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Molcan | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Felix Gill | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Radu Albot | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Maximus Jones | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Roman Safiullin | 4-6, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Max Purcell | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Pavel Kotov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Nicolas Jarry | 6-4, 2-6, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Mackenzie Mcdonald | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Akira Santillan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Luca Van Assche | 1-6, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Geneva - ceglana | ||||
23.05.23 2. runda | vs. Yibing Wu | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda | vs. Ben Shelton | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
15.05.23 3. runda | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Egor Gerasimov - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |