MECZ
10.07.17 | 1. runda | Marco Bortolotti | Tommaso Roggero | 6-4, 7-5 | Italy F21 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marco Bortolotti | Tommaso Roggero | |
1. podanie % | 45/63 (71%) | 41/83 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/45 (67%) | 30/41 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 14/42 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/13 (31%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/83 (47%) | 23/63 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/146 (54%) | 67/146 (46%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy | 4 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
WÅ‚ochy
05.06.96, 27 lat
05.06.96, 27 lat
Marco Bortolotti vs. Tommaso Roggero - Wzajemne mecze
10.07.17 | 1. runda | Marco Bortolotti | Tommaso Roggero | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Italy F21 | ceglana |
Marco Bortolotti form & Tommaso Roggero form
Marco Bortolotti - ostatnie mecze
Oeiras 2 - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli 1 - halowa | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Aldin Setkic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
05.08.21 Ćwierćfinał | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 2. runda | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. Luca Castagnola | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
11.05.21 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
23.03.21 1. runda | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 Klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.21 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.01.21 1. runda | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
28.11.20 Półfinał | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.20 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.20 2. runda | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.20 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - ceglana | ||||
17.11.20 1. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
12.11.20 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.20 1. runda | vs. Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - halowa | ||||
31.10.20 1. runda klasyf. | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Tommaso Roggero - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Michael Zhu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Zelimir Rudan | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Luca Castagnola | 7-5, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Francesco Mineo | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
02.08.22 Klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Ali Habib | 7-5, 5-7, 10-1 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Miladinovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
26.07.22 Klasyf. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Luka Todorovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.22 2. runda klasyf. | vs. Mathieu Scaglia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Rishabdev Raman | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Luc Koenig | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Luca Fantini | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Mohab Hamed | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Mathieu Perchicot | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.21 Klasyf. | vs. Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Belal Abou Taleb | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Li Tu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.21 Klasyf. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Ilya Bolotsky | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Taketo Takamisawa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.09.21 Klasyf. | vs. Axel Garcian | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Yacoub Makzoume | 6-4, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Leonardo Aboian | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Federico Campana | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |