MECZ
30.05.17 | 1. runda | Marco Bortolotti | Alexander Weis | 6-3, 6-3 | Italy F15 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marco Bortolotti | Alexander Weis | |
1. podanie % | 39/53 (74%) | 29/45 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/39 (77%) | 18/29 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/45 (44%) | 16/53 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/98 (58%) | 41/98 (42%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marco Bortolotti vs. Alexander Weis - Wzajemne mecze
11.11.20 | 1. runda | Marco Bortolotti | Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Valldoreix | ceglana |
26.04.18 | 2. runda | Marco Bortolotti | Alexander Weis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Egypt F15 | ceglana |
30.05.17 | 1. runda | Marco Bortolotti | Alexander Weis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Italy F15 | ceglana |
Marco Bortolotti form & Alexander Weis form
Marco Bortolotti - ostatnie mecze
Oeiras 2 - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli 1 - halowa | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Aldin Setkic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
05.08.21 Ćwierćfinał | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 2. runda | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. Luca Castagnola | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
11.05.21 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
23.03.21 1. runda | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 Klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.21 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.01.21 1. runda | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
28.11.20 Półfinał | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.20 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.20 2. runda | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.20 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - ceglana | ||||
17.11.20 1. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
12.11.20 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.20 1. runda | vs. Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - halowa | ||||
31.10.20 1. runda klasyf. | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Alexander Weis - ostatnie mecze
Rome Challenger - ceglana | ||||
22.04.24 Klasyf. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - krecz | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu |