MECZ
28.09.17 | 2. runda | Marcelo Zormann | Florent Diep | 3-6, 6-4, 7-65 | Tunisia F28 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marcelo Zormann | Florent Diep | |
1. podanie % | 78/125 (62%) | 65/103 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/78 (62%) | 38/65 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/47 (38%) | 18/38 (47%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 7/21 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/103 (46%) | 59/125 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 113/228 (50%) | 115/228 (50%) |
Double foul | 8 | 3 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marcelo Zormann vs. Florent Diep - Wzajemne mecze
28.09.17 | 2. runda | Marcelo Zormann | Florent Diep | 3-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | Tunisia F28 | ceglana |
Marcelo Zormann form & Florent Diep form
Marcelo Zormann - ostatnie mecze
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Zanellato | 2-3, - Marcelo Zormann - krecz | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-4, - Marcelo Zormann - krecz | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Barrena | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Buse | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Orlando Luz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Hady Habib | 6-4, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Bergevi | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Popko | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Orlando Luz | - | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vina del - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Gaio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vacaria - ceglana | ||||
02.12.22 Ćwierćfinał | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25+H Lajeado - ceglana | ||||
27.11.22 Finał | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.22 Półfinał | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.22 Ćwierćfinał | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Florent Diep - ostatnie mecze
M15 Uriage - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grasse - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
13.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
29.03.19 Ćwierćfinał | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.03.19 2. runda | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.03.19 Półfinał | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.19 1. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.19 Klasyf. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.02.19 Klasyf. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.19 1. runda | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
17.01.19 2. runda | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.19 1. runda | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu |