MECZ
11.01.19 | Półfinał | Marcel Granollers | Denis Yevseyev | 3-0, - krecz | Da Nang | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Marcel Granollers | Denis Yevseyev | |
1. podanie % | 5/8 (63%) | 7/11 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 3/5 (60%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/3 (67%) | 0/4 (0%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 8/11 (73%) | 3/8 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 13/19 (68%) | 6/19 (32%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marcel Granollers | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marcel Granollers | 3-0 | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marcel Granollers vs. Denis Yevseyev - Wzajemne mecze
11.01.19 | Półfinał | Marcel Granollers | Denis Yevseyev | 3-0, Denis Yevseyev - krecz | szczegóły meczu | Da Nang | twarda |
Marcel Granollers form & Denis Yevseyev form
Marcel Granollers - ostatnie mecze
Shanghai - twarda | ||||
06.10.19 Klasyf. | vs. Vasek Pospisil | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alexei Popyrin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
29.09.19 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Jarry | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Richard Gasquet | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
04.08.19 Klasyf. | vs. Daniel Evans | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.19 1. runda klasyf. | vs. Marius Copil | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
31.07.19 2. runda | vs. Fabio Fognini | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda | vs. Lucas Gomez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Alexander Bublik | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Mischa Zverev | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.19 2. runda | vs. Jordan Thompson | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda | vs. Prajnesh Gunneswaran | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.19 2. runda | vs. Ugo Humbert | 4-6, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 7-64, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.19 Klasyf. | vs. Attila Balazs | 7-65, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.19 2. runda klasyf. | vs. Blaz Kavcic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Pedja Krstin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ilkley Challenger - trawiasta | ||||
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Go Soeda | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.19 3. runda | vs. Gregoire Barrere | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.06.19 2. runda | vs. Marcos Giron | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - trawiasta | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Tatsuma Ito | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Surbiton Challenger - trawiasta | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Daniel Evans | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 3. runda | vs. Bernard Tomic | 7-612, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.19 2. runda | vs. Dominik Koepfer | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
04.05.19 1. runda klasyf. | vs. Hubert Hurkacz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Steven Diez | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Denis Yevseyev - ostatnie mecze
Murcia Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Karl Friberg | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Stefano Travaglia | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Otto Virtanen | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |