MECZ
17.05.18 | Ćwierćfinał | Marc Sieber | Emil Ruusuvuori | 6-2, 6-3 | Hungary F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marc Sieber | Emil Ruusuvuori | |
1. podanie % | 39/52 (75%) | 33/48 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/39 (69%) | 20/33 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/13 (77%) | 6/15 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/48 (46%) | 15/52 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Emil Ruusuvuori | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc Sieber | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Emil Ruusuvuori | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marc Sieber | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Emil Ruusuvuori | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc Sieber | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Emil Ruusuvuori | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-2 | Emil Ruusuvuori | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Emil Ruusuvuori | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc Sieber | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Emil Ruusuvuori | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc Sieber | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Emil Ruusuvuori | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc Sieber | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Emil Ruusuvuori | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc Sieber | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Emil Ruusuvuori | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marc Sieber vs. Emil Ruusuvuori - Wzajemne mecze
17.05.18 | Ćwierćfinał | Marc Sieber | Emil Ruusuvuori | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Hungary F2 | ceglana |
Marc Sieber form & Emil Ruusuvuori form
Marc Sieber - ostatnie mecze
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Robin Kern | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F14 - halowa | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Henry Von Der Schulenburg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Max Wiskandt | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.18 2. runda klasyf. | vs. Patrick Nystroem | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.18 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pullach Challenger - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Julian Lenz | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague Challenger - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Aleksandr Nedovyesov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 Klasyf. | vs. Peter Torebko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Dominik Kellovsky | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Germany F8 - ceglana | ||||
19.07.18 2. runda | vs. Christopher Heyman | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Caltanissetta Challenger - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Marcelo Arevalo | 6-1, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.06.18 Klasyf. | vs. Joao Souza | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Pawel Juszczak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Balmashev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Nejedly | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jan Satral | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F2 - ceglana | ||||
18.05.18 Półfinał | vs. Mate Valkusz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Emil Ruusuvuori - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Karen Khachanov | 0-3, - Emil Ruusuvuori - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Christopher O'Connell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Giulio Zeppieri | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tallon Griekspoor | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Ugo Humbert | 7-65, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Luca Van Assche | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 | vs. Joao Sousa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 7-61, 4-6, 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Patrick Kypson | 4-6, 6-3, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.01.24 Finał | vs. Andrey Rublev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pavel Kotov | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Karen Khachanov | 7-62, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
24.11.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sumit Nagal | 3-6, 1-3, - Emil Ruusuvuori - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alex Molcan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Joris De Loore | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.23 Klasyf. | vs. Tomas Machac | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 | vs. Tommy Paul | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.23 | vs. Borna Gojo | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.23 | vs. Tallon Griekspoor | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu |