MECZ
10.11.17 | Ćwierćfinał | Marc Giner | Alessandro Petrone | 6-2, 6-2 | Tunisia F34 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marc Giner | Alessandro Petrone | |
1. podanie % | 31/50 (62%) | 42/58 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/31 (74%) | 23/42 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 3/16 (19%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/58 (55%) | 16/50 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/108 (61%) | 42/108 (39%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marc Giner vs. Alessandro Petrone - Wzajemne mecze
10.11.17 | Ćwierćfinał | Marc Giner | Alessandro Petrone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Tunisia F34 | ceglana |
Marc Giner form & Alessandro Petrone form
Marc Giner - ostatnie mecze
Qatar F5 - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Alexander Zhurbin | 6-4, 6-74, - Marc Giner - krecz | szczegóły meczu | |
Qatar F4 - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Peter Kobelt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Dimitriy Voronin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F33 - ceglana | ||||
25.10.18 Ćwierćfinał | vs. Raul Brancaccio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.18 2. runda | vs. Georg Winkler | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Lenny Hampel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Italy F32 - ceglana | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
13.10.18 Półfinał | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.18 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.18 2. runda | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.18 1. runda | vs. Simon Carr | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F30 - ceglana | ||||
03.10.18 2. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Lluis Dolz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Spain F29 - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Quim Sorni Chavarria | 1-6, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F28 - ceglana | ||||
21.09.18 Ćwierćfinał | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.18 2. runda | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Spain F21 - ceglana | ||||
04.08.18 Półfinał | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.18 Ćwierćfinał | vs. Nicolas Alberto Arreche | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.18 2. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-72, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Francisco Andreu Garcia | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F20 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-4, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
Spain F19 - ceglana | ||||
22.07.18 Finał | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.18 Półfinał | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-5, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.18 Ćwierćfinał | vs. Maciej Rajski | 6-75, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. David Pichler | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. David Souto | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F18 - ceglana | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-5, - Marc Giner - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.18 1. runda | vs. Boris Arias | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Netherlands F1 - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Stephan Fransen | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Alessandro Petrone - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.20 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
13.09.19 2. runda | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trieste - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cuneo - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |