MECZ
29.08.20 | 1. runda klasyf. | Marc-Andrea Huesler | Teimuraz Gabashvili | 7-64, 7-62 | Ostrava Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marc-Andrea Huesler | Teimuraz Gabashvili | |
1. podanie % | 43/77 (56%) | 64/106 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/43 (77%) | 48/64 (75%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/34 (62%) | 15/42 (36%) |
Zdobyte break-ball | 1/10 (10%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/106 (41%) | 23/77 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/183 (53%) | 86/183 (47%) |
Double foul | 1 | 15 |
Asy | 16 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marc-Andrea Huesler vs. Teimuraz Gabashvili - Wzajemne mecze
04.04.21 | 1. runda klasyf. | Marc-Andrea Huesler | Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Cagliari | ceglana |
29.08.20 | 1. runda klasyf. | Marc-Andrea Huesler | Teimuraz Gabashvili | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | Ostrava Challenger | ceglana |
17.10.19 | 3. runda | Teimuraz Gabashvili | Marc-Andrea Huesler | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | Ismaning Challenger | dywanowa |
21.08.19 | 2. runda | Marc-Andrea Huesler | Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | L'Aquila Challenger | ceglana |
Marc-Andrea Huesler form & Teimuraz Gabashvili form
Marc-Andrea Huesler - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Henri Squire | 6-3, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Arthur Fery | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-4, 7-5, 6-70, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
21.08.23 2. runda | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 4-6, 4-0, Alexander Shevchenko - krecz | szczegóły meczu |
Teimuraz Gabashvili - ostatnie mecze
M25 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 2. runda klasyf. | vs. Joaquin Bianchi | - Teimuraz Gabashvili - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivo Vercik | - Teimuraz Gabashvili - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |