MECZ
22.11.17 | 1. runda | Marc-Andrea Huesler | Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-0 | Mexico F6 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Marc-Andrea Huesler | Juan Ignacio Batalla | |
1. podanie % | 23/39 (59%) | 26/46 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/23 (91%) | 15/26 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/46 (59%) | 9/39 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 8 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Meksyk
10.08.99, 24 lat
10.08.99, 24 lat
Marc-Andrea Huesler vs. Juan Ignacio Batalla - Wzajemne mecze
22.11.17 | 1. runda | Marc-Andrea Huesler | Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Mexico F6 | twarda |
Marc-Andrea Huesler form & Juan Ignacio Batalla form
Marc-Andrea Huesler - ostatnie mecze
Munich - ceglana | ||||
14.04.24 Klasyf. | vs. Jan Choinski | 7-67, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Madrid Challenger - ceglana | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.04.24 2. runda | vs. Juncheng Shang | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Aidan Mayo | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Henri Squire | 6-3, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu |
Juan Ignacio Batalla - ostatnie mecze
M15 Cancun - twarda | ||||
08.12.19 2. runda klasyf. | vs. Jordan Benjamin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
27.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maxime Janvier | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Luis Patino | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Joshua Ortlip | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Santiago Salazar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Nicolas Mejia | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Alexander Jhun | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anas Abdelouahid | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Gage Brymer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
16.04.19 1. runda | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Yshai Oliel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 7-5, 3-6, 3-5, - Juan Ignacio Batalla - krecz | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Carlos Andres Sepulveda Navarro | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Jesse Ross | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Panama F4 - ceglana | ||||
19.11.18 1. runda | vs. Jose Daniel Bendeck | 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
USA F32 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Maxime Lapraille | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Conner Mcmann | 5-7, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
USA F30 - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Pierre Luquet | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F29 - ceglana | ||||
26.10.18 | vs. Gregor Ramskogler | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - twarda | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Fausto Tabacco | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Sven Kurandt | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Vasko Mladenov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Gabriel Petit | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Luke Jacob Gamble | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Jung-Woong Na | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ecuador F2 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Juan Rafael Bisono | 2-6, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ecuador F1 - twarda | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Tyler Mercier | 4-6, 7-66, 6-71 | szczegóły meczu |